В БДМУ обговорили питання академічної мобільності студентів

Сьогодні академічна мобільність студентів стала невід’ємною складовою освіти. Участь у програмах академічної мобільності дає студентам можливість долучатися до навчально-дослідницьких програмам, випробувати себе в іншій системі організації вищої освіти, одержати додаткові знання, набути професійного досвіду, ознайомитися з культурою іншої країни, розширити світогляд тощо.

13 квітня в Буковинському державному медичному університеті було організовано “круглий стіл “Академічна мобільність студентів як пріоритет розвитку медичної освіти у контексті реформування медицини України”. В заході взяли участь викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Чернівецького торгово-економічного інституту Київського торгово-економічного університету.

Під час зустрічі

Модератором зустрічі виступила професор Алла Борисюк, помічник ректора з питань іміджевої політики. З основними напрямами та програмами, за якими здійснюється академічна мобільність студентів Буковинського державного медичного університету присутніх ознайомила Мар’яна Мочернюк, начальник відділу міжнародних зв’язків БДМУ. Про участь у міжнародному проекті “ERASMUS MUNDUS” розповіла Вікторія Юзько, член студради, студентка 6 курсу БДМУ.

Андрій Гев’юк, кандидат політичних наук Чернівецького національного університету поділився з присутніми досвідом проходження практики закордоном студентами ЧНУ. Стосовно проблеми професійної орієнтації та академічної мобільності студентів виступив Ігор Бабюк, практичний психолог, залучений спеціаліст Обласного центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді.

Член студради, студентка 4 курсу ЧТЕІКНТЕУ Анна Сушко ознайомила присутніх з особливостями участі студентів свого навчального закладу в програмах академічної мобільності. Активну участь у дискусії брали Світлана Лукаш, член студради ЧТЕІКНТЕУ, Євгенія Парастив’юк, член студентського наукового товариства БДМУ.

В БДМУ завершив роботу Міжнародний конгрес

4 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбулося урочисте закриття та підведення підсумків

В БДМУ обговорили актуальні питання внутрішньої медицини

9 квітня в приміщенні Палацу “Академічний” співробітники кафедр сімейної медицини та пропедевтики внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації проведено сумісне засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та Асоціації терапевтів ім.

Міжнародний день захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії. Це одне з найстаріших міжнародних свят. В Україні це свято офіційно відзначається з 1998 р., адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Для студентів медичного факультету №4 Буковинського державного медичного університету вже стало традицією дарувати дітям радість. Адже, день захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Міносвіти пропонує врегулювати питання студентської мобільності

Профільне міністерство запрошує громадськість до обговорення проекту положення про академічну мобільність українських студентів.