ПІДМУРНЯК ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

ПІДМУРНЯК  ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
Лікар-уролог, заступник головного лікаря з хірургічної роботи Хмельницької обласної лікарні, кандидат медичних наук, асистент кафедри хірургії факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету, заслужений лікар України
 
Народився 19 березня 1974 року в м. Хмельницькому. В 1997 році закінчив із відзнакою Буковинську державну медичну академію за спеціальністю „Лікувальна справа” та Інститут управління і права „Адміністративний менеджмент” (2009 р.). 
В 1997 році був прийнятий на посаду лікаря-інтерна з урології для проходження інтернатури на базі Хмельницької обласної лікарні. З 1999 року почав практичну діяльність в Хмельницькій обласній лікарні на посаді лікаря-уролога та лікаря-андролога. В 2002 році переведений на посаду лікаря-уролога. 
В 2001 році поступив у заочну аспірантуру на базі Буковинської державної медичної академії. З 2002 року є дійсним членом Європейської асоціації урологів. В 2004 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю „Урологія” та закінчив навчання в заочній аспірантурі. З вересня 2006 р. прийнятий на посаду асистента кафедри хірургії факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету. З серпня 2006 року наказом головного лікаря Хмельницької обласної лікарні призначений на посаду заступника головного лікаря з хірургічної роботи. В 2006 році обраний членом Европейської асоціації ендоурологів та Російської асоціації онкоурологів. З вересня 2007 року по лютий 2009 року навчався в заочній магістратурі на базі Університету управління та права за фахом „Адміністративний менеджмент” та успішно її закінчив. В січні 2014 року присвоєне почесне звання „Заслужений лікар України”. 
Автор більше 40 друкованих статей у фахових виданнях як вітчизняних так і закордонних.
Про нього писали: Видавництво „Бути лідером” (2013 р.), Енциклопедія „Державні нагороди України. Кавалери та лауреати” (2014 р.).

 

Випускників твоїх славетні імена/ Т.М. Бойчук, В.Ф. Мислицький, В.Т. Бачинський, В.В. Білоокий, О.І. Іващук,  О.Ф. Кулик, С.С. Ткачук, М.Д. Лютик // Видавництво Чернівці:"Місто".-2014.-с. 240