КОРНАЦЬКА (ПАЛАГНЮК) АЛЛА ГРИГОРІВНА

КОРНАЦЬКА (ПАЛАГНЮК) АЛЛА ГРИГОРІВНА
Завідувач відділення реабілітації репродуктивної функції жінки ДУ „Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України”, доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, заслужений лікар України
 
Народилася 14 січня 1952 року в м. Львові в сім’ї Марії та Григорія Палагнюків. Після закінчення середньої школи вступила на лікувальний факультет Чернівецького державного медичного інституту, який закінчила в 1975 році. Буковинський період життя назавжди залишився одним з найкращих у житті Алли Григорівни. Це були роки студентської юності у красивому історичному місті з величною природою. З почуттям вдячності згадує викладачів ВНЗ, студентське життя й дякує долі, що саме тут, крім диплома кваліфікованого лікаря, доля подарувала зустріч із майбутнім чоловіком – Василем Корнацьким.
Трудовий шлях розпочала лікарем акушером-гінекологом центральної Кам’янець-Подільської районної лікарні. Упродовж 1982–1984 pоків навчалася у клінічній ординатурі Інституту педіатрії, акушерства і гінекології АМН України, після закінчення якої була рекомендована займатися науковою роботою.
У 1986 році дослідниця захистила кандидатську дисертацію, а в 1999 році – докторську, обидві присвячені проблемі безплідності. Обіймала посади від молодшого, старшого, провідного та головного наукового співробітника до керівника відділення.
У 2007 році Аллі Григорівні присвоєно звання професора. Вона є автором понад 150 наукових праць, зокрема тез доповідей на науково-практичних конференціях та фахових конгресах державного та міжнародного рівнів. Результати досліджень відзначені почесними грамотами, як-от дипломами Національної академії медичних наук України.
Про неї писали: Серцем з Буковиною. – Київ, 2011. – С.256.
 
Випускників твоїх славетні імена/ Т.М. Бойчук, В.Ф. Мислицький, В.Т. Бачинський, В.В. Білоокий, О.І. Іващук,  О.Ф. Кулик, С.С. Ткачук, М.Д. Лютик // Видавництво Чернівці:"Місто".-2014.-с. 240