Зустріч випускників 1983 року випуску

30-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 4 жовтня відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецького медичного інституту) 1983 року випуску.

З почесним 30-літтям випуску привітав присутніх доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який також ознайомив випускників 1983 року з основними віхами розвитку нашого навчального закладу. До слів привітання долучилися професор кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Андрій Сокол та професор кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата Георгій Ходоровський.
Від випускників своїх однокурсників привітали доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Тамара Чурсіна, Сергій Миронюк, керівник лікувальної установи у Німеччині. Ведучими свята були професор Василь Кардаш, завідувач кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров'я БДМУ та Тетяна Проценко, лікар Чернівецької міської поліклініки №1. Від теперішнього студентства ведучою була Анастасія Пушкашу.
Під час свята випускники 1983 року мали змогу відвідати теоретичний корпус, історико-медичний музей БДМУ, зробити колективне фото на пам’ять.
Артисти палацу “Академічний”, студенти-медики, також привітали випускників 1983 року, подарувавши їм чудові мистецькі номери.
Дорогі випускники 1983 року, щиро вітаємо вас із 30-річчям випуску бажаємо і надалі плідно працювати на благо розвитку медицини та медичної науки і ще не раз зустрічатися у рідному навчальному закладі.
Більше фотографій:

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Зустріч випускників БДМУ 1988 року випуску

25-РІЧЧЯ ВИПУСКУ. 4 жовтня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників педіатричного факультету Буковинського державного медичного університету (ЧМІ) 1988 року випуску.

Зустріч випускників БДМУ 2003 року

Зустріч випускників БДМУ 2003 рік
10-ЛІТТЯ ВИПУСКУ.
1 листопада в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді БДМА) 2003 року випуску.

Зустріч випускників ЧМІ 1963 року

30 вересня в БДМУ відбулася зустріч випускників 1963 року випуску. Свій почесний 50-літній ювілей випуску Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецького медичного інституту) ювіляри вирішили проводити в конференц-залі адміністративного корпусу БДМУ. На зустріч прийшли 39 випускників з різних куточків України, а також з Росії та Молдови.