Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

З Днем пам’яті та примирення

Шановні колеги!

Щиросердно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення та 73 річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

З глибокою повагою ми схиляємо голови перед тими, хто, не шкодуючи життя, захищав Батьківщину на фронті та в тилу, хто відстояв нашу незалежність й звільнив Європу від фашистських загарбників і тим, хто сьогодні боронить кордони на Сході нашої держави.

Ми вдячні захисникам усіх поколінь, які присвятили себе служінню Україні. Саме тому ми повинні зберегти в серцях пам'ять про мужність захисників, їхню вірність та любов до своєї країни.

Дорогі ветерани, захисники, честь і слава Вам! Бажаю міцного здоров’я, довголіття, сімейного благополуччя, бадьорості та віри у світле майбутнє нашої Батьківщини, а, головне, миру і злагоди.

Шановні колеги та студенти, наш незмінний обов’язок – бути гідними героїчного подвигу, величі духу і самовідданості захисників.

З повагою

Ректор                                                                                                               Тарас Бойчук

Більше новин:

Вітання Ректора БДМУ з нагоди Дня Незалежності України

Шановні колеги та студенти! Щиросердечно вітаю Вас з 23-ою річницею Незалежності України. Цей день є одним із найголовніших свят у нашій державі. У ньому – відлуння минулих страждань і радість національного відродження, духовної свободи і культурного піднесення. Ця видатна дата започаткувала нову епоху в житті нашого народу.

День Конституції України

Сердечно вітаю колектив професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів з державним святом – Днем Конституції України!