З Днем матері!

З Днем матері!

Прийміть сердечні вітання з прийдешнім весняним святом – Днем матері, одним із найтепліших свят, яке присвячене найближчим і найдорожчим людям. Любов матері змалку зігріває та оберігає, допомагає долати життєві перепони, надихає на перемоги й успіх. Мамина мудра порада потрібна кожному з нас незалежно від віку.

Прийдешнє свято – не тільки знак глибокої поваги та любові до матері, але і визнання її ролі в суспільстві. Шановні матері Буковинського державного медичного університету, користуючись нагодою, щиро дякую Вам за людяність, сумлінність, професіоналізм.

Переконаний, що Ви й надалі сприятимете розвитку та зростанню нашого навчального закладу. Сердечно бажаю Вам молодості, радості, краси, щастя, любові й добра, й миру.

Нехай Ваші діти ростуть талановитими і люблячими, нехай Вас завжди оточує їхня турбота і увага. Здоров’я, благополуччя та щастя Вам і вашим родинам.

 

Більше новин: 

Вітання із початком навчального року та з Днем знань

З початком нового навчального року

Шановні викладачі та студенти
Буковинського державного медичного університету!

Вітання Ректора БДМУ з нагоди Дня Незалежності України

Вітання Ректора БДМУ з нагоди Дня Незалежності України

Шановні колеги та студенти! Щиросердечно вітаю Вас з 23-ою річницею Незалежності України. Цей день є одним із найголовніших свят у нашій державі. У ньому – відлуння минулих страждань і радість національного відродження, духовної свободи і культурного піднесення. Ця видатна дата започаткувала нову епоху в житті нашого народу.

Дорогі жінки БДМУ!

Щороку кожної другої неділі травня ми відзначаємо особливе, сповнене щирого почуття любові і вдячності весняне свято – День Матері.

Дорогі жінки Буковинського державного медичного університету!

Дорогі жінки Буковинського державного медичного університету!

Від щирого серця вітаю Вас зі святом весни – Міжнародним жіночим днем! Це прекрасне свято уособлює ніжність, красу та любов, вселяє надію. Без Вас, наші дорогі, неможливо уявити цей світ. Все найдорожче, що є у житті, – щастя, радість, кохання, мир та гармонія – пов’язане з жінкою. Без Вас не було б стільки світла, тепла і любові.