Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

Випускникам 2009 року випуску про зустріч лікарів-випускників БДМУ

Шановні випускники 2009  року, щиросердно запрошуємо Вас

на зустріч випускників з нагоди 10-річчя закінчення

ЧМІ/БДМУ.

План зустрічі

Дата проведення 1 листопада  2019 року

о 1600 год - урочиста частина відбудеться в палаці «Академічний»  (вул. Шиллера буд. 11)

Для отримання більш детальнішої інформації, звертайтеcь за телефоном

+3(8-037) 255-09-51 /Зорій  Ніна Іванівна, проректор з науково-педагогічної роботи  та виховання/

Для участі у зустрічі заповніть, будь ласка, анкету учасника зустрічі.

Якщо ви не можете взяти участь в зустрічі випускників, але бажаєте підтримувати зв'язок з рідним Буковинським державним медичним університетом,  ми пропонуємо Вам стати учасником "Асоціації випускників Буковинського державного медичного університету".

Для цього ви можете скористатись електронною реєстрацію.

Щоб знайти друзів та переписуватись з ними он-лайн зареєструйтесь на сайті.

Завантажити фотографії

Шановні випускники!  Звертаємось до Вас із проханням прийняти активну участь у відтворенні історії нашого вузу. Просимо надсилати наявні у Вас світлини, спогади про час навчання у вузі, інші матеріали. Отримані матеріали будуть використані для створення нових розділів сайта.

Ви маєте можливість надсилати фографії студентських років та їх опис  за допомогою форми. Дякуємо за Вашу допомогу.

Анкетa учасника зустрічі

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

Поштова адреса
Контактні дані
Місце роботи
CAPTCHA
Ціль цього запитання - довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.