Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Випускникам 1998 року випуску про зустріч лікарів-випускників БДМУ

Шановні випускники 1998  року, щиросердно запрошуємо Вас на зустріч випускників з нагоди 20-річчя закінчення ЧМІ/БДМУ.

План зустрічі

Дата проведення 19 жовтня 2018 року

о 1200 год – в палаці «Академічний»  (вул. Шиллера, 11) розпочнеться реєстрація випускників.

о 1400 – 1450 – відвідування історико-медичного музею університету (вул. Шиллера, 11)

о 1530 год. – загальна фотографія – пл. Театральна, 2

о 1600 год. – урочистості та концерт відбудуться в палаці «Академічний»  (вул. Шиллера, 11)

Прохання зареєструватися – до 30 вересня 2018 року!!!

Для отримання більш детальнішої інформації, звертайтесь за телефоном

• +3(8-037) 255-09-51 /Зорій  Ніна Іванівна, проректор з науково-педагогічної роботи  та виховання/.
  • 050 146 52 16 Смук Микола – із загальних організаційних питань

Для участі у зустрічі заповніть, будь ласка, анкету учасника зустрічі.

Якщо ви не можете взяти участь в зустрічі випускників, але бажаєте підтримувати зв'язок з рідним Буковинським державним медичним університетом,  ми пропонуємо Вам стати учасником "Асоціації випускників Буковинського державного медичного університету".

Для цього ви можете скористатись електронною реєстрацію.

Щоб знайти друзів та переписуватись з ними он-лайн зареєструйтесь на сайті.

Завантажити фотографії

Шановні випускники!  Звертаємось до Вас із проханням прийняти активну участь у відтворенні історії нашого вузу. Просимо надсилати наявні у Вас світлини, спогади про час навчання у вузі, інші матеріали. Отримані матеріали будуть використані для створення нових розділів сайта.

Ви маєте можливість надсилати фографії студентських років та їх опис  за допомогою форми. Дякуємо за Вашу допомогу.

Анкетa учасника зустрічі

Прізвище до одруження (для жінок)

Поштова адреса
Контактні дані

Разом з кодом

Для України у форматі: 050 0000000, для інших країн вкажіть код.

Місце роботи

Короткі автобіографічні дані трудової діяльності, почесні державні (наукові/вчені, громадські) звання та нагороди