Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Випускникам 1993 року випуску про зустріч лікарів-випускників БДМУ

Шановні випускники 1993  року, щиросердно запрошуємо Вас на зустріч випускників з нагоди 25-річчя закінчення ЧМІ/БДМУ.

План зустрічі

Дата проведення 12 жовтня 2018 року

о 1400 год. - в палаці «Академічний»  (вул. Шиллера, 11)  відбудеться реєстрація випускників.

1430 - 1515 – відвідування історико-медичного музею університету (вул. Шиллера, 11)

о 1530 год. - загальна фотографія – палац «Академічний»  (вул. Шиллера, 11)

о 1600 год. – урочистості та концерт відбудуться в палаці «Академічний»  (вул. Шиллера, 11)

Прохання зареєструватися – до 30 вересня 2018 року!!!

• Для отримання більш детальнішої інформації, звертайтесь за телефоном +3(8-037) 255-09-51 /Зорій  Ніна Іванівна, проректор з науково-педагогічної роботи  та виховання/.
  • 050 677 18 04  Кишкан Інна – з питань реєстрації та проведення урочистої частини;
  • 050 374 42 52 Антофійчук Микола;  050 678 11 35 Кузик Зіна – з питань організації дружньої вечері.

Для участі у зустрічі заповніть, будь ласка, анкету учасника зустрічі.

Якщо ви не можете взяти участь в зустрічі випускників, але бажаєте підтримувати зв'язок з рідним Буковинським державним медичним університетом,  ми пропонуємо Вам стати учасником "Асоціації випускників Буковинського державного медичного університету".

Для цього ви можете скористатись електронною реєстрацію.

Щоб знайти друзів та переписуватись з ними он-лайн зареєструйтесь на сайті.

Завантажити фотографії

Шановні випускники!  Звертаємось до Вас із проханням прийняти активну участь у відтворенні історії нашого вузу. Просимо надсилати наявні у Вас світлини, спогади про час навчання у вузі, інші матеріали. Отримані матеріали будуть використані для створення нових розділів сайта.

Ви маєте можливість надсилати фографії студентських років та їх опис  за допомогою форми. Дякуємо за Вашу допомогу.

Анкетa учасника зустрічі

Прізвище до одруження (для жінок)

Поштова адреса
Контактні дані