Випускникам 1982 року випуску про зустріч лікарів-випускників БДМУ

Шановні випускники 1982  року, щиросердно запрошуємо Вас на зустріч випускників з нагоди 35-річчя закінчення ЧМІ/БДМУ.

Голови оргкомітету зустрічі випускників Медичного інституту 1982 року випуску:

Багрій Володимир Миколайович (лікувальники),

тел. 050 1849652

Іванущак Дмитро Олексійович (педіатри),
тел.050 5380086.

План зустрічі

Дата проведення 29 вересня 2017 року.

з 1200 год - реєстрація випускників на 1-му поверсі Адміністративного корпусу (деканат), Театральна. пл., 2.

о 15.00 - фотографування, Театральна пл.

о 16.00 - урочиста частина в Плаці "Академічний",
вул. Шіллера, 11;

о 17.00 - від Палацу "Академічний" відправляється автобус до ресторану "Маленький Париж"

Дякуємо за допомогу в організації зустрічі.

З повагою, оргкомітет.

Для участі у зустрічі заповніть, будь ласка, анкету учасника зустрічі.

Якщо ви не можете взяти участь в зустрічі випускників, але бажаєте підтримувати зв'язок з рідним Буковинським державним медичним університетом,  ми пропонуємо Вам стати учасником "Асоціації випускників Буковинського державного медичного університету".

Для цього ви можете скористатись електронною реєстрацію.

Щоб знайти друзів та переписуватись з ними он-лайн зареєструйтесь на сайті.

Завантажити фотографії

Шановні випускники!  Звертаємось до Вас із проханням прийняти активну участь у відтворенні історії нашого вузу. Просимо надсилати наявні у Вас світлини, спогади про час навчання у вузі, інші матеріали. Отримані матеріали будуть використані для створення нових розділів сайта.

Ви маєте можливість надсилати фографії студентських років та їх опис  за допомогою форми. Дякуємо за Вашу допомогу.

Анкетa учасника зустрічі

Прізвище до одруження (для жінок)

Контактна інформація (домашня адреса)
Місце роботи