Випускникам 1985 року випуску про зустріч лікарів-випускників БДМУ

ЧМІ/БДМУ!

План зустрічі

Дата проведення 25 вересня 2020 року

о 1600 год. – урочистості та концерт у палаці «Академічний»  (вул. Шиллера, 11)

Для отримання більш детальної інформації, звертайтеся за телефоном:

+3(8-037)255-09-51 /Зорій  Ніна Іванівна, проректор з науково-педагогічної роботи  та виховання/;

Для участі у зустрічі заповніть, будь ласка, анкету учасника зустрічі.

Якщо Ви не можете взяти участь у зустрічі випускників, але бажаєте підтримувати зв'язок із рідним Буковинським державним медичним університетом, пропонуємо Вам членство в «Асоціації випускників Буковинського державного медичного університету».

Для цього ви можете скористатися електронною реєстрацією.

Щоб знайти друзів та переписуватися з ними он-лайн зареєструйтесь на сайті.

Завантажити фотографії

Шановні випускники!  Звертаємось до Вас із проханням прийняти активну участь у відтворенні історії нашого вузу. Просимо надсилати наявні у Вас світлини, спогади про час навчання у вузі, інші матеріали. Отримані матеріали будуть використані для створення нових розділів сайта.

Ви маєте можливість надсилати фографії студентських років та їх опис  за допомогою форми. Дякуємо за Вашу допомогу.

Анкетa учасника зустрічі

Прізвище до одруження (для жінок)

Поштова адреса
Контактні дані