Випускникам 1967 року випуску про зустріч лікарів-випускників БДМУ

Випускникам 1967 року випуску  про зустріч лікарів-випускників БДМУ

Шановні випускники 1967  року, щиросердно запрошуємо Вас на зустріч випускників з нагоди 50-річчя закінчення ЧМІ/БДМУ.

План зустрічі

Дата проведення 8 вересня 2017 року

о 1400 год - в адміністративному корпусі (Театральна площа 2) 2-й поверх відбудеться реєстрація випускників.

о 1530 год - загальна фотографія перед адміністративним корпусом.

о 1600 год - урочиста частина відбудеться в палаці «Академічний»  (вул. Шиллера буд. 11)

Для отримання більш детальнішої інформації, звертайтеcь за телефоном +3(8-037) 255-09-51 /Зорій  Ніна Іванівна, проректор з науково-педагогічної роботи  та виховання/

Для участі у зустрічі заповніть, будь ласка, анкету учасника зустрічі.

Якщо ви не можете взяти участь в зустрічі випускників, але бажаєте підтримувати зв'язок з рідним Буковинським державним медичним університетом,  ми пропонуємо Вам стати учасником "Асоціації випускників Буковинського державного медичного університету".

Для цього ви можете скористатись електронною реєстрацію.

Щоб знайти друзів та переписуватись з ними он-лайн зареєструйтесь на сайті.

Завантажити фотографії

Шановні випускники!  Звертаємось до Вас із проханням прийняти активну участь у відтворенні історії нашого вузу. Просимо надсилати наявні у Вас світлини, спогади про час навчання у вузі, інші матеріали. Отримані матеріали будуть використані для створення нових розділів сайта.

Ви маєте можливість надсилати фографії студентських років та їх опис  за допомогою форми. Дякуємо за Вашу допомогу.

Анкетa учасника зустрічі

Прізвище до одруження (для жінок)

Поштова адреса
Контактні дані

Разом з кодом

Для України у форматі: 050 0000000, для інших країн вкажіть код.

Місце роботи

Короткі автобіографічні дані трудової діяльності, почесні державні (наукові/вчені, громадські) звання та нагороди