Випускникам 1962 року випуску про зустріч лікарів-випускників БДМУ

Шановні випускники 1962  року, щиросердно запрошуємо Вас на зустріч випускників з нагоди 55-річчя закінчення ЧМІ/БДМУ.

План зустрічі

Дата проведення 19 серпня 2017 року

о 1000 год - в центральній залі бібліотеки БДМУ (вул. Богомольця, 2) 1-й поверх відбудеться реєстрація випускників.

о 1200 год - в центральній залі бібліотеки БДМУ відбудеться урочиста частина.

Для отримання більш детальнішої інформації, звертайтеcь за телефоном +3(8-037) 255-09-51 /Зорій  Ніна Іванівна, проректор з науково-педагогічної роботи  та виховання/

Для участі у зустрічі заповніть, будь ласка, анкету учасника зустрічі.

Якщо ви не можете взяти участь в зустрічі випускників, але бажаєте підтримувати зв'язок з рідним Буковинським державним медичним університетом,  ми пропонуємо Вам стати учасником "Асоціації випускників Буковинського державного медичного університету".

Для цього ви можете скористатись електронною реєстрацію.

Щоб знайти друзів та переписуватись з ними он-лайн зареєструйтесь на сайті.

Завантажити фотографії

Шановні випускники!  Звертаємось до Вас із проханням прийняти активну участь у відтворенні історії нашого вузу. Просимо надсилати наявні у Вас світлини, спогади про час навчання у вузі, інші матеріали. Отримані матеріали будуть використані для створення нових розділів сайта.

Ви маєте можливість надсилати фографії студентських років та їх опис  за допомогою форми. Дякуємо за Вашу допомогу.

Анкетa учасника зустрічі

Поштова адреса