Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Випуск 1963 року Лікувальний факультет.

 

  1. Аврашко Николай Евгениевич
  2. Алексейчук Анатолий Михайлович
  3. Андреев Адолий Николаевич
  4. Андриец Георгий Тодорович
  5. Андрусяк Петр Иванович
  6. Андрусяк Василий Самойлович
  7. Бабкина Зинаида Ефимовна
  8. Бабылюк Евзыбий Степанович
  9. Баланчук (Рябчий) Лариса Денисовна
  10. Бальмич Петр Ионович
  11. Бандура Вера Арсентьевна
  12. Басов Борис Борисович
  13. Батаказина (Подобед)Светлана Александровна
  14. Бачинский Николай Адольфович
  15. Бедаковский Валентин Федорович
  16. Безушко Зоя Дмитриевна
  17. Белецкий Николай Иосифович
  18. Белявский Роман Уриевичь – Израиль
  19. Бернадская Раиса Николаевна
  20. Бернашевская (Бурковская) Людмила Васильевна
  21. Бикир Илья Петрович
  22. Билык Татьяна Петровна
  23. Билык (Матвийчук) Майя Алексеевна
  24. Бильцан Василий Иванович
  25. Билянский Отто Михайлович
  26. Биндер Борис Леонович
  27. Бирченко Иван Мефодьевич
  28. Богачик Дмитрий Дементьевич
  29. Богачик Елена Ивановна
  30. Богданов Владимир Павлович
  31. Богданова (Стогний ) Ася Ивановна
  32. Бойкс (Шикоряк) Антонина Ивнаовна
  33. Боканча Дарья Порфировна
  34. Бондаренко Иван Николаевич
  35. Бондарь Евгений Андронович
  36. Ботошан Валерий Викторович
  37. Бранашко (Янчук) Елена Степановна
  38. Браславская Галина Филипповна
  39. Брезицкая (Иванчук) Елена Тимофеевна
  40. Бугаев Дмитрий Сидорович
  41. Бужак Павел Иванович
  42. Бурик Манолий Васильевич
  43. Веремий (Климюк) Лидия Николаевна
  44. Войтюк Алексей Григорьевич
  45. Власов Вячеслав Александрович
  46. Войтенко Григорий Игнатьевич
  47. Войцеховский Борис Александрович
  48. Воробец Степан Николаевич
  49. Воронцова (Капусткина) Зоя Михайловна
  50. Врублевская Любовь Анатольевна
  51. Гага (Мизерная) Светлана Дмитриевна
  52. Гадайчук (Стешенко) Любовь Ивановна
  53. Гадайчук Роман Федорович
  54. Галаева Зоя Михайловна
  55. Галах Петр Яковлевич
  56. Галета Антон Кириллович
  57. Гезунтерман Иосиф Петрович
  58. Годнюк Мария Николаевна
  59. Голобородько (Лысенко) Валентина Дмитриевна
  60. Гордиенко Вениамин Филиппович
  61. Гордиенко (Логвинова) Надежда Андреевна
  62. Грабчак  Алексей Захарович
  63. Гребенюк Леонид Васильевич
  64. Грушецкая Татьяна Георгиевна
  65. Губатый Александр Васильевич
  66. Гунько Галина Георгиевна
  67. Гуцуляк Николай Дмитриквич
  68. Дейбук Григорий Дмитриевич
  69. Денисенко Владимир Григорьевич
  70. Денисюк Иван Тихонович
  71. Деркач Валерий Семенович
  72. Дидух Михаил Васильевич
  73. Дмитренк0 /Семака/ Нина Архиповна
  74. Дребот /Золотарь/ Людмила Федоровна
  75. Дребот Василий Дмитриевич
  76. Дригибко Владимир Григорьевич
  77. Дробко Георгий Иванович
  78. Дубс Ираида Евдокимовна 
  79. Думанский Николай Михайлович
  80. ЕдинаК Алексей Николаевич
  81. Жиленко Людмила Георгиевна
  82. Задорожная /Дудыкина/ Элла Алексеевна
  83. Задорожный Александр Андреевич
  84. Заталюк Вячеслав Николаевич
  85. Захарк0в Борис Иванович
  86. Захаркова /Жарева/ Людмила Фоминична
  87. Захарчук Петр Яковлевич
  88. Захарчук Валентина Алексе­евна
  89. Збыковская Лариса Ивановна
  90. Зонис Луиза Ефимовна
  91. Зебрицкая /Ейдлич/ Анна Михайловна
  92. Игнатенко /Андрицкая/Ольга Георгиевна
  93. Измайл0ва /Бажан/Людмила Гавриловна
  94. Илащук Иван Дмитриевич
  95. Калитенк0 Анатолий Петрович
  96. Калугина /Жердева/ Нэлля  Петровна   
  97. Канарейцева /Щербина/ Тамила Дмитриевна
  98. Кантониста Галина Григорьевна
  99. Капралова Эльвира Михайлона
  100. Карвацкий Дмитрий Михайлович
  101. Король Степан Изидорович
  102. Кордубан Георгий Игнатьевич
  103. Квасницкий Борис Иванович'
  104. Кермач /Добровольская/ Дина Ивановна
  105. Кернесюк Николай Леонтьевич.
  106. Кисилеве Нина Филипповна
  107. Кифуляк Василий Федорович
  108. Кияева Александра Ивановна
  109. Клименко Евгения Михайловна
  110. Ковалева Элла Викторовна
  111. Коваш Вера Трофимовна
  112. Козловская Евгения Афанасьевна
  113. Колотило Дмитрий Васильевич
  114. Кол0тил0 Василий Васильевич
  115. Кормилецкая Зоя Анисимовна
  116. Корчак Сергей Васильевич
  117. Корчан Светлана Остаповна
  118. Косяченко /Осмоловская/Татьяна Юрьевна
  119. Кривошеев Рудольф Владимирович
  120. Кривюк Ярослав Алексеевич
  121. Кринишш Юрий Витальевич
  122. Крылов Тимофей Константинович
  123. Кулик Анна Захаровна
  124. Курная Людмила Федоровна
  125. Курченко Игорь Федорович        
  126. Кучмент Раиса  Абрамовна
  127. Лавриненко Николай Сергеевич  
  128. Лапко Валентина Адамовна
  129. Лев /Прилуцкая/ Лариса Ароновна       
  130. Левицкая Ольга Павловна   
  131. Легедза Григорий Никитович      
  132. Лесько/Шевеля/ Людмила  Васильевна
  133. Лесько /Негруца/ Зиновия    Зиновьевна
  134. Лесько Гавриил Илларионович
  135. Лисицкая /Лопушанская/Екатерина Александровна
  136. Лисицкий Владимир Николаевич
  137. Литвиненко Людмила Антоновна
  138. Лобанова /Богданова/ Людмила  Петровна
  139. Лозовер Исаак Аронович    
  140. Лукашева /Силенко/ Галина Ивановна
  141. Лучик /Шрамко/ Людмила Максимовна
  142. Лысенко Нина Григорьевна
  143. Лысюк Павел Иванович      
  144. Любезнова Зинаида Александровна
  145. Ляпунова Татьяна Ивановна
  146. Мазур Франц Станиславович
  147. Максимов Валентин Иванович
  148. Малая / Элеонора Михайловна
  149. Малыгина  Елена  Владимировна
  150. Малышенко  Леонид  Васильевич
  151. Мааркевич   Раиса   Болеславовна
  152. Марчуков  Василий  Петрович
  153. Матей  Зиновий  Николаевич
  154. Матковская  /Жуковская/ Евгения   Апполинаровна
  155. Матковский  Ростислав  Александрович
  156. Матяш  Лариса  Васильевна
  157. Мачидловский  Сергей  Владимирович
  158. Мигаль  Андрей   Иосифович
  159. Микитюк  Степан  Дмитриевич
  160. Мирошникова  Галина  Николаевна
  161. Молчанов   Юрий  Михайлович
  162. Монахова /Песиголовец/   Александра  Васильевна
  163. Мирошник  Юрий  Федорович
  164. Моргун  Нелля  Петровна
  165. Нагирняк  Валентина  Романовна
  166. Невмерницкий  Петр  Антонович
  167. Нечитайло  Василий Николаевич
  168. Олексюк  Иван  Ильич
  169. Онищенко /Янулевич/  Светлана  Антоновна
  170. Онода  Полина  Константиновна
  171. Охрименко  Людмила  Аркадьевна
  172. Павленко /Старовойт/ Надежда Степановна
  173. Павлюк  Степан  Иванович
  174. Паламарь  Иван  Саввич
  175. Палий  /Дубинко/ Раиса Николаевна
  176. Палийчук  Леонид Петрович     
  177. Панченко  Надежда Григорьевич
  178. Пасечник  Николай  Петрович
  179. Пинелис  /Могилева/  Светлана  Васильевна
  180. Пичко  Василий Макарович
  181. Перельштейн  /Зельман/ Эсфирь Борисовна 
  182. Петрович  Дмитрий Иванович
  183. Плаксина  Валентина        Филипповна
  184. Подолюк  Георгий Павлович
  185. Подпалюк  Надежда  Ивановна
  186. Поклитарь  /Жежеря/  Валентина  Ивановна
  187. Поклитарь  Константин  Тодорович
  188. Покотицкая  /Возница/  Екатерина  Ивановна
  189. Покотицкий  Виталий  Денисович
  190. Полос /Ровда/  Валентина Владимировна     
  191. Полонский  Валерий  Иосифович
  192. Полохтович /Фоменко/ Ирина  Борисовна
  193. Полохтович  Леонид       Вячеславович    
  194. Полянскй Игорь  Иванович
  195. Попович  /Чебан/  Мария  Степановна
  196. Попович  Василий  Николаевич
  197. Проскочило  Николай Филиппович
  198. Процюк  Раду  Георгиевич
  199. Пушенко Николай       Александрович
  200. Раренко  Октавиан  Михайлович
  201. Раца  Василий  Иванович
  202. Раца  /Визитиу/  Елена Федоровна
  203. Решетов  Виталий  Михайлович
  204. Романов  Владимир  Иванович
  205. Рахманова /Моль/  Зоя  Сафроновна  
  206. Романовская  Анна  Филипповна
  207. Романюк  Светлана  Васильевна
  208. Рудина  /Агейченко/  Тамара  Васильевна     
  209. Рудой  Григорий  Федорович
  210. Рухманов  Анатолий  Александрович   
  211. Савчук  Анатолий  Григорьевич
  212. Садковская Ада  Владимировна
  213. Саинчук  Филарет  Петрович
  214. Салабай  /Дученко/  Раиса Юрьевна     
  215. Сандуляк  Мария  Григорьевна
  216. Саницкая Алла Иосифовна
  217. Сафта Борис Назарович
  218. Сафта /Герасим/ Дидина Дмитриевна
  219. Свисонюк /Ткаченко/ Ася Васильевна
  220. Свекла Евгения Николаевна
  221. Сенчишин  Григорий Яковлевич
  222. Сидоренко  /Савченко/ Александра Андреевна
  223. Сиренко  Алексей  Иванович        
  224. Скачко  Борис  Васильевич 
  225. Скачков  Иван  Федорович 
  226. Скорейко  Ананий  Александрович
  227. Скрипа  Дмитрий  Михайлович   
  228. Сметанюк  Василий  Федорович  
  229. Смирнова  Нелла  Петровна         
  230. Солод  Мария  Ивановна    
  231. Солодковский  Людвиг  Иванович
  232. Столяр  Иван Дорофеевич
  233. Столерман  /Готлиб/ Нелли Яковлевна 
  234. Стоянчук  Федор  Давидович       
  235. Судакевич  Ангелина  Сергеевна
  236. Сушинский  Марат  Карлович
  237. Сушинская  /Марьянич/ Надежда Леонтьевна
  238. Тарановский  Константин  Лонгинович
  239. Тилинина  Мария  Исаевна
  240. Тимчук  Виктор  Герасимович
  241. Ткач  Александр Иванович
  242. Трифонов Александр Григорьевич
  243. Тунь  Виктория Васильевна
  244. Турко  Александр  Петрович
  245. Турчинец  Ярослав  Петрович
  246. Тюренков  Владимир Николаевич
  247. Усенко  Владимир  Федорович
  248. Ушаков  Игорь  Иванович
  249. Ушакова  /Лазарь/  Аурелия  Ивановна
  250. Федорцова  /Шалатова/  Эмилия  Анатольевна
  251. Федоришин  Андрей  Андреевич
  252. Федюкина  Лариса  Ивановна
  253. Федлянина  Майя  Александровна
  254. Филимонов  Василий  Иванович
  255. Фишук  Олег  Федорович
  256. Фуштей  Дмитрий  Семенович
  257. Хмарук  Борис  Яковлевич
  258. Цикрович  Виктор  Леонидович
  259. Чайка  Василий  Самойлович
  260. Чак  Люба  Мордковна i
  261. Чебан  Анатолий  Константинович
  262. Чеботарь  Николай  Иванович
  263. Чеботкова  Алина  Петровна
  264. Чернова  /Литвиненко/  Сталина  Алексеевна
  265. Чернышев  Вячеслав  Михайлович
  266. Чернышева  /Карадикова/ Светлана  Александровна
  267. Четвертак Иван Макарович
  268. Чубинец  Людмила  Васильевна
  269. Чумак  Мария  Ивановна
  270. Чупак  Мария  Михайловна
  271. Шатало  Юрий  Андреевич
  272. Шахрай  Борис  Яковлевич
  273. Шварева  /Бородавко/  Жанна  Демьяновна
  274. Шведюк  /Царенко/  Надежда Алексеевна
  275. Швец  Дмитрий  Иванович
  276. Шелестюк  Григорий  Дмитриевич
  277. Шерстобитова Надежда Радионовна
  278. Шостак  Николай  Андреевич
  279. Шпак Виктория Васильевна
  280. Яворский Евгений Владимирвич 
  281. Якивчук  Мария  Григорьевна
  282. Ямкова  Клавдия  Степановна
  283. Янчук  Нина  Андреевна
  284. Яровщук Денис  Фомич
  285. Яшемирская  /Завадкина/  Тамара  Федоровна
  286. Яценко /Вышкварка/ Тамара Степановна