Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Випуск 1960 року Лікувальний факультет.

 

  1. Андрюк Георгій Георгійович
  2. Антонюк Михайло Петрович
  3. Ануфрієва (Короленко) Марія Михайлівна
  4. Анциферова Маргарита Олександрівна
  5. Бабляк Степан Миколайович
  6. Бєляєва Нелла Миколаївна
  7. Бєлоусов Григорій Петрович
  8. Бесараба Ніна Мартинівна
  9. Бєлявська (Коротич) Галина Іванівна
  10. Бітчук (Лут) Ядвіга Пилипівна
  11. Блажук Ганна Афанасівна
  12. Божик Василь Петрович
  13. Бойко Володимир Дмитрович
  14. Бойко Галина Іванівна
  15. Бординюк Григорій Юрійович
  16. Боршан (Вінничук) Надія Нікіфорівна
  17. Боршуляк Іван Єфимович
  18. Боць Мирон Іванович
  19. Брудна Руфина Іонівна
  20. Будько Микола Миколайович
  21. Буждиган Ганна Василівна
  22. Бурда Ася Михайлівна
  23. Бутко Ольга Федорівна
  24. Вакуленко Лідія Пантелеївна
  25. Вакуленко Павло Степанович
  26. Ванат (Мулик) Стефанія Василівна
  27. Ватаманюк Петро Васильович
  28. Ващишена  Ганна Миколаївна
  29. Вегера Галина Федосіївна
  30. Вертелецький Василь Петрович
  31. Віндерман (Бельцер) Мері Іцхоківна
  32. Вишневецький Микола Григорович
  33. Вишневський Юлій Васильович
  34. Волотовський Олександр Ігнатович
  35. Волянюк Світлана Вікторівна
  36. Вольман (Рабінович) Елла Соломонівна
  37. Воробец Ярослав Миколайович
  38. Воронов В’ячеслав Васильович
  39. Воротняк Данило Андрійович
  40. Гайдаш Марія Іванівна
  41. Гайдичук Степан Теодорович
  42. Гайко Георгій Васильович
  43. Гогіна Тамара Василівна
  44. Голуб Олексій Олексійович
  45. Гольдвехт Аня Лазарівна
  46. Гольденберг (Фельдман) Рина Рафаіловна
  47. Гондз Антон Григорович
  48. Горобец (Карпюк) Ольга Євгенівна
  49. Горобюк Антон Степанович
  50. Граничний Григорій Федорович
  51. Гречко Ярослав Іванович
  52. Григорків Атанас Васильович
  53. Григоряк Микола Георгійович
  54. Гулик Володимир Антонович
  55. Гуменюк (Букачевська) Стефанія Миколаївна
  56. Гунька Марія Ігнатівна
  57. Гунькало Любов Василівна
  58. Деревянко Ігор Петрович
  59. Дзензелюк Тамара Іосифівна
  60. Добродій Василь Порфірович
  61. Добинда Олексій Пилипович
  62. Долоп Люся Шлемівна
  63. Дроздовський Лонгін Володимирович
  64. Дюк Петро Іванович
  65. Ерміс Ларіон Борисович
  66. Жолоб Василь Миколайович
  67. Жолоб (Веселова) Світлана Сергіївна
  68. Жук Людмила Іванівна
  69. Журба Іван Петрович
  70. Журба(Рябчий) Світлана Захарівна
  71. Завада Лідія Юріївна
  72. Завальський Анатолій Петрович
  73. Заворотна Наталя Євстратівна
  74.   Загоруйко Павліна Костянтинівна
  75. Заманська Поліна Лазарівна
  76. Збінський Степан Іосифович
  77. Звєрєва Раїса Полікарпівна
  78. Згібай Михайло Васильович
  79. Зименко Зінаїда Василівна
  80. Зиневич Ізидора Дмитрівна
  81. Зусевич Елла Ушерівна
  82. Іванова  (Маслай) Діна Ілларіонівна
  83. Іванова (Марусєва) Анна Федорівна
  84. Іваненко Микола Афанасьєв
  85. Ілюк Юрій Іванович
  86. Ільїн Володимир Анатолійович
  87. Кагановська (Гохберг) Євгенія Абрамівна
  88. Калаур Лідія Миколаївна
  89. Каленчук Марія Іванівна
  90. Карлійчук Іван Дорофєєвич
  91. Карлова (Кудельнікова) Жанна Андріївна
  92. Карпюк Радіон Матвійович
  93. Кац Жанна Абрамівна
  94. Кілочицька Людмила В’ячеславівна
  95. Кирильчук Євген Володимирович
  96. Кирпа Степанія Михайлівна
  97. Ковальчук Андрій Васильович
  98.  Ковальчук Олена Йосипівна
  99. Кожемякіна Тамара Андріївна
  100. Колєснікова Ніна Гаврилівна
  101. Колєсніченко (Горох) Олександра Микитівна
  102. Коломоєць (Іванько) Ольга Іллівна
  103. Коломоєць Федір Савельєвич
  104. Кононова (Муржинська) Галина Жмитрівна
  105. Кононюк (Мельник) Алла Іванівна
  106. Коренна (Зеленюк) Євгенія Григорівна
  107. Короткий Василь Іванович
  108. Кострецький Болеслав Олександрович
  109. Косуба Євген Іванович
  110. Кочмарик Лідія Вікторівна
  111. Кравцов Володимир Григорович
  112. Крейчман (Вайсман) Фаня Герцівна
  113. Круцяк Володимир Миколайович
  114. Крисюк Любов Петрівна
  115. Кузнєцов Олександ Васильович
  116. Кузьменко Марлен Пилипович
  117. Кульчинський Василь Васильовия
  118. Кушик Петро Павлович
  119. Кушнір Петро Сидорович
  120. Лагутіна Ніна Яковлівна
  121. Лаюк Василь Михайлович
  122. Лемешко В’ячеслав Іванович
  123. Ленчук Сергій Іванович
  124. Лінгер Жанна Лейвіовна
  125. Лінгурар Петро Сергійович
  126. Лупенко Мая Афанасівна
  127. Лис Анастасія Корніївна
  128. Лисак Іван Якимович
  129. Лисюк Ростислав Григорович
  130. Манжай Василь Михайлович
  131. Марега Іван Миколайович
  132. Марущак (Лагєрєва) Вілорія Володимирівна
  133. Марущак Вілій Пилипович
  134. Митиюк Іван Григорович
  135. Мацько (Стукаленко) Валентина Миколаївна
  136. Медведюк Людмила Степанівна
  137. Меламед (Хаятова) Клавдія Аркадівна
  138. Мельник Євгенія Георгіївна
  139. Мельник Олександр Нікіфорович
  140. Мельник Іван Пантелейович
  141. Мельниченко Василь Сергійович
  142. Мізера Георгій Володимирович
  143. Мікіцей Богдан Володимирович
  144. Мікітіна (Момот) Лідія Олексіївна
  145. Мирон Мирослав Миколайович
  146. Місюра (Гавдан) Катерина Павлівна
  147. Місюра Юрій Григорович
  148. Михальська (Шевцова)  Галина Спирідонівна
  149. Михаськів Іван Миколайович
  150. Мордачева (Юревич) Лілія Леоновна
  151. Муляр Олексій Васильович
  152. Мусурівський Пилип Дмитрович
  153. Мисько Микола Васильович
  154. Нагібіна (Осадча) Жанна Михалівна
  155. Нагнойний Василь Михайлович
  156. Нагнойна (Старкова) Ніна Сергіївна
  157. Надольський Василь Павлович
  158. Надопта Ростислав Антонович
  159. Назарова (Сибірко) Валентина Олександрівна
  160. Неборачко Володимир Семенович
  161. Нестерова (Ножак) Євстахія Степанівна
  162. Никула Микола Григорович
  163. Никула Тарас Денисович
  164. Носурак Квіта Васильович
  165. Олійник Віталій Єфимович
  166. Олійник Ніна Миколаївна
  167. Омелічева Наталя Миколаївна
  168. Осіпов Давид Федотович
  169. Оськола Петро Григорович
  170. Павлюк Світлана Михайлівна
  171. Падалко Петро Іванович
  172. Паладійчук Ліна Кирилівна
  173. Паляниця Семен Іванович
  174. Пенішкевич Іван Тадеєвич
  175. Петрик Петро Мефодійович
  176. Петрик Степан Павлович
  177. Пилипенко Олексій Григорович
  178. Пінчук (Прус) Світлана Степанівна
  179. Плоднік Іван Миколайович
  180. Поджарова Галентина Яковлівна
  181. Подлозна Белла Дмитрівна
  182. Подолян Василь Романович
  183. Полубрюхова Емма Глібівна
  184. Попко Йсип Михайлович
  185. Потолочний Микола Леонтійович
  186. Придаткевич Олена Олександрівна
  187. Присяжнюк Олена Олександрівна
  188. Радилицька Ірина Іванівна
  189. Райберг (Шефер) Едіт Леонівна
  190. Ракочій Мирослав Євстахійович
  191. Раренко Олексій Спиридонович
  192. Раца Дмитро Миколайович
  193. Рекуник Анна Петрівна
  194. Розгон Галина Іванівна
  195. Романюк Стефанія Теодорівна
  196. Руденко Марія Іванівна
  197. Рудковський Анатолій Іванович
  198. Рудковська (Надточій) Ольга Федорівна
  199. Саверський Михайло Йосипович
  200. Саєвич (Лимарьова) Янна Володимирівна
  201. Савка Олександр Петрович
  202. Садлій Володимир Степанович
  203. Самоєд Іван Олексійович
  204. Самоєд (Лєснікова) Вероніка Сергіївна
  205. Самсонюк Олексій Гаврилович
  206. Сеник (Петришина) Анна Іванівна
  207. Сердюк Євгенія Савічівна
  208. Сенчук (Ковела) Степаніда Михайлівна
  209. Сорокіна Майса Петрівна
  210. Спориш Галина Петрівна
  211. Суглобова Людмила Данилівна
  212. Сулименко Антоніна Григорівна
  213. Стасюк Володимир Калістратович
  214. Стребчук Олександр Філімонович
  215. Стрильчук  (Швец) Анна Антонівна
  216. Стрильчук Марк Андронович
  217. Таран (Подлубна) Таміла Іванівна
  218. Таран Олексій Григорович
  219. Тарасов Василь Афанасович
  220. Тарасюк (Пахольчук) Марія Кирилівна
  221. Тащук Олена Миколаївна
  222. Твердюк Іраіда Андріївна
  223. Тетенко Лідія Івнівна
  224. Ткач Євдокія Іванівна
  225. Ткаченко Анна Олександрівна
  226. Ткаченко Володимир Іванович
  227. Томусяк Тадеуш Леонтійович
  228.  Топало Іван Григорович
  229. Топорчан (Лепетюк) Феодосія Федорівна
  230. Трегер (Коваленко) Тамара Борисівна
  231. Удіч Катерина Михайлівна
  232. Филипчук Марія Дорофтєївна
  233. Флиссак Анна – Лідія Антонівна
  234. Фоменко Любов Петрівна
  235. Харитон Семен Іссакович
  236. Хилько Степан Микитович
  237. Хоменко (Кісіль) Марія Павлівна
  238. Хомяк Михайло Йосипович
  239. Чернух (Гаврилюк) Марія Тарасівна
  240. Чернявський Віктор Миколайович
  241. Чернявська (Павлюк) Земфіра Василівна
  242. Чернобай (Брендак) Інна Іванівна
  243. Чепель Павло Тимофійович
  244. Чукіна Алла Борисівна
  245. Шайдюк ( Яцентюк) Валентина Григорівна
  246. Шамрей Григорій Петрович
  247. Шамрей (Марченко) Неоніла Іванівна
  248. Швидюк Ігор Борисович
  249. Шелепіна Євстафій Іванович
  250. Шнайдер Ірина Соломонівна
  251. Штиркун Василь Іванович
  252. Штогрін Степан Миколайович
  253. Шульга (Старченкова) Тамара Василівна
  254. Шульга Тамара Степанівна
  255. Юзефів Ольга Федорівна
  256. Ярмола Василій Борисович
  257. Яшан Василь Петрович

 

«с отличием»

  1. Вакуленко Лідія Пантелеївна
  2. Зименко Зінаїда Василівна
  3. Зусевич Елла Ушерівна
  4. Ілюк Юрій Івнович
  5. Гохберг (Кагановська) Євгенія Абрамівна
  6. Лисюк Ростислав Григорович
  7. Марега Іван Миколайович
  8. Муляр Олексій Васильович
  9. Никула Тарас Денисович
  10. Паляниця Семен Іванович
  11. Полубрюхова Емма Глєбівна
  12. Розгон Галина Іванівна
  13. Саєвич (Лимарева) Янна Володимирівна
  14. Суглобова Людмила Данилівна
  15. Стасюк Володимир Калістратович
  16. Стрильчук  (Швец) Анна Антонівна
  17. Круцяк Володимир Миколайович