Вітання Ректора БДМУ з нагоди Дня Незалежності України

Шановні колеги та студенти! Щиросердечно вітаю Вас з 23-ою річницею Незалежності України. Цей день є одним із найголовніших свят у нашій державі. У ньому – відлуння минулих страждань і радість національного відродження, духовної свободи і культурного піднесення. Ця видатна дата започаткувала нову епоху в житті нашого народу. У цей нелегкий для країни час ми продовжуємо розвивати ідею демократичного розвитку, демонструючи нашу волелюбність, соборність, підтверджуючи давню історичну державницьку традицію.

З нагоди великого державного свята бажаю Вам міцного здоров’я, добра, миру і злагоди! Нехай невичерпна енергія надихає нас на добрі починання і звершення задля процвітання України!

Ректор                                     Тарас Бойчук

Більше новин:

День Конституції України

Сердечно вітаю колектив професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів з державним святом – Днем Конституції України!

Шановні випускники Буковинського державного медичного університету 2014 року,вельмишановні колеги – викладачі, співробітники, студенти!

Щиро вітаю Вас зі святом!

У 2014 році почесне звання “Випускник БДМУ” отримає 751 майбутній висококваліфікований лікар, провізор, медична сестра, фармацевт.