Вітання із початком навчального року та з Днем знань

З початком нового навчального року

Шановні викладачі та студенти
Буковинського державного медичного університету!

Сердечно вітаю Вас із початком навчального року та з Днем знань!

Особливі слова вітань для першокурсників: сьогодні перед Вами відкриваються двері престижного вищого медичного навчального закладу, відкривається шлях до медичних знань, творчих перемог та наукових звершень. Від сьогодні Ви – студенти Буковинського державного медичного університету.

Вступну кампанію проведено успішно: в повному обсязі виконано план державного замовлення, у тому числі цільовий набір сільської молоді. Порівняно з минулим роком, кількість бажаючих навчатися у Буковинському державному медичному університеті збільшилася. Серед зарахованих на навчання більше половини вступників закінчили загальноосвітні навчальні заклади із золотою чи срібною медаллю, а медичні училища та коледжі – із дипломом з відзнакою. До навчання в Буковинському державному медичному університеті приступають більше однієї тисячі першокурсників.

Шановні студенти, здобувати фахові знання та практичні вміння Вам допомагатимуть висококваліфіковані викладачі університету, висловлюю їм найщирішу подяку за сумлінну працю і щедрий талант передавати свої знання і неоціненний досвід лікування людей молодому поколінню.

Переконаний, що спільними зусиллями професорсько-викладацького складу університету ми і надалі будемо проводити якісну підготовку медичних кадрів України.

Шановні викладачі, дорогі студенти прийміть щиросердні вітання та побажання професійного росту, значних досягнень і здобутків. Нехай новий 2012-2013 навчальний рік принесе багато цікавих зустрічей, відкриттів та перемог на благо Буковинського державного медичного університету.

З повагою,
Ректор                                                                                    Т.М. Бойчук

Більше новин:

Вітання Ректора БДМУ з нагоди Дня Незалежності України

Шановні колеги та студенти! Щиросердечно вітаю Вас з 23-ою річницею Незалежності України. Цей день є одним із найголовніших свят у нашій державі. У ньому – відлуння минулих страждань і радість національного відродження, духовної свободи і культурного піднесення. Ця видатна дата започаткувала нову епоху в житті нашого народу.

Шановні випускники Буковинського державного медичного університету 2013 року, вельмишановні колеги – викладачі, співробітники, студенти!

З завершенням навчального року

Щиро вітаю Вас зі святом – завершенням навчального року.

Цьогоріч почесне звання “Випускник БДМУ” отримають 719 майбутніх висококваліфікованих лікарів, провізорів, медичних сестер, фармацевтів.

Шановні випускники Буковинського державного медичного університету 2014 року,вельмишановні колеги – викладачі, співробітники, студенти!

Щиро вітаю Вас зі святом!

У 2014 році почесне звання “Випускник БДМУ” отримає 751 майбутній висококваліфікований лікар, провізор, медична сестра, фармацевт.