Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Щирі вітання із Міжнародним жіночим днем!

Дорогі жінки Буковинського державного медичного університету щиросердно вітаю Вас з прийдешнім святом весни – Міжнародним жіночим днем!

Ми щоденно захоплюємося Вашою чарівністю, жіночністю, висловлюємо вдячність і повагу за терпіння, мудрість й добро. Шановні жінки, Ви додаєте наснаги, допомагаєте ставати кращими, добрішими, впевненішими в собі, спонукаєте до здійснення шляхетних вчинків та добрих справ, надихаєте до нових життєвих перемог.

Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя. У Буковинському державному медичному університеті представниці прекрасної статі роблять вагомий внесок у розвиток медичної освіти і науки та щоденною професійною працею сприяєте поступу нашого навчального закладу на ниві вищої медичної освіти.

Чарівні колеги, від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, здійснення заповітних мрій. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, хай доля буде щедра на любов і повагу, а серце зігріте увагою рідних й близьких. Божого благословення Вам та Вашим родинам.

З глибокою повагою

Ректор                                                                                                                                               Т.М.Бойчук

Більше новин:

21 червня - День медичного працівника

Вельмишановні співробітники університету, студентство, медичні працівники краю! Прийміть найщиріші слова вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Ви виконуєте високу місію: дбаєте про найцінніше, що є у людини, – її здоров'я. Ваша професія – одна з найбільш значущих, гуманних і благородних.