Шановні студенти Буковинського державного медичного університету!

Шановні студенти, безпосередньо від Вас залежить майбутнє нашої держави. Переконаний, що Ви станете висококваліфікованими спеціалістами і зробите гідний внесок у розвиток медицини та медичної науки України.

Сьогодні Буковинський державний медичний університет – один із потужних медичних вишів країни, де активно впроваджуються інноваційні методи навчання, проводиться співпраця із знаними медичними закладами за кордоном. За минулий навчальний рік більше 300 студентів взяли участь у роботі міжнародних та всеукраїнських наукових форумів, з яких 75 – стали переможцями міжнародних конференцій та 9 – зайняли призові місця на всеукраїнських наукових форумах. За результатами Всеукраїнської студентської предметної олімпіади БДМУ посідає почесне місце у трійці лідерів вищих медичних навчальних закладів України. Ми пишаємося Вашими досягненнями і надалі створюватимемо всі умови для того, щоб Ви могли здобувати якісну медичну освіту, долучатися до наукової роботи, активно відпочивати, всебічно розвивати свої творчі здібності.
З такими словами звернувся до студентів університету
                     Ректор   Т.М.Бойчук

Більше новин:

Вітання з наступаючим Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!

Вітання з наступаючими святами

Шановні випускники, викладачі, співробітники, студенти
Буковинського державного медичного університету!

Прийміть найщиріші вітання з наступаючим Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!