Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Шановні медичні працівники, співробітники, студенти, випускники Буковинського державного медичного університету!

Шановні медичні працівники, співробітники, студенти, випускники  Буковинського державного медичного університету!

Прийміть щирі слова привітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.
Сьогодні свято всіх, хто пов’язав свою долю з надзвичайно потрібною та благородною професією, всіх, хто дарує і зберігає найдорожче – життя та здоров’я людей.
Шановні викладачі висловлюю Вам сердечні слова вдячності, адже Ви виконуєте подвійну місію – лікуєте і навчаєте лікувати. Саме Ви готуєте нове покоління медичних фахівців, які в майбутньому продовжуватимуть розвивати та реформувати систему охорони здоров’я України. Шануючи Вашу працелюбність, професіоналізм, високе служіння ідеалам і лікаря, і педагога бажаю Вам міцного здоров’я, злагоди та добра у родинах, щастя, благополуччя, невичерпної енергії для досягнення професійних висот.
Нехай найбільшою нагородою для Вас будуть вдячні обличчя пацієнтів та шана й повага Ваших учнів.
Шановні студенти, бажаю Вам натхнення та успіхів у навчанні, для того, щоб в майбутньому стати шанованими та успішними медичними фахівцями та науковцями.

З глибокою повагою,
Ректор                                                                 Т.М. Бойчук

Більше новин:

Вітальне слово учасникам судово-медичної конференції БДМУ

СМЕ

Шановні колеги!

Буковинський державний медичний університет радо перейняв естафету проведення наукових судово-медичних форумів у Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.

Вітання із початком навчального року та з Днем знань

З початком нового навчального року

Шановні викладачі та студенти
Буковинського державного медичного університету!

Вітання з наступаючим Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!

Вітання з наступаючими святами

Шановні випускники, викладачі, співробітники, студенти
Буковинського державного медичного університету!

Прийміть найщиріші вітання з наступаючим Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!