Шановні випускники Буковинського державного медичного університету 2013 року, вельмишановні колеги – викладачі, співробітники, студенти!

З завершенням навчального року

Щиро вітаю Вас зі святом – завершенням навчального року.

Цьогоріч почесне звання “Випускник БДМУ” отримають 719 майбутніх висококваліфікованих лікарів, провізорів, медичних сестер, фармацевтів.

Дорогі випускники, перед Вами розстеляється широка дорога, відкриваються нові можливості й перспективи. Проте пам’ятайте, що головне в житті – допомагати людям, чинити добро, дарувати радість, працювати наполегливо й натхненно – бути вірним клятві лікаря. Зичу Вам міцного здоров’я, наснаги й енергійності у втіленні в життя всіх Ваших задумів і планів. Хай і далі Вашими супутниками будуть успіх, щастя і добро.

Також висловлюю слова найщирішої вдячності науково-педагогічним працівникам університету за самовіддану, натхненну працю, за терпіння і любов до ваших вихованців – нині випускників, що невдовзі поповнять славну медичну спільноту України. Саме завдяки Вашій турботі і професіоналізму формується наступне покоління висококваліфікованих фахівців в медичній галузі.

Сердечно вітаю професорсько-викладацький склад, співробітників, студентів із завершенням 2012 – 2013 навчального року, бажаю нових здобутків, плідної діяльності на благо Буковинського державного медичного університету

З повагою,  Ректор     Т.М. Бойчук

Більше новин:

Вітальне слово учасникам судово-медичної конференції БДМУ

СМЕ

Шановні колеги!

Буковинський державний медичний університет радо перейняв естафету проведення наукових судово-медичних форумів у Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.

Привітання та щирі побажання з нагоди Великодніх свят!

Привітання з нагоди Великодніх свят!

У світле св'ято Христового Воскресіння вітаю співробітників, студентів та випускників університету!