100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Шановні співробітники Бібліотеки БДМУ!

Шановні співробітники Бібліотеки БДМУ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек. Бібліотекар – унікальна професія, що існувала споконвіку. Як би швидко не розвивалася наука та технології, жодна комп’ютерна програма не зможе замінити такого фахівця, як бібліотекар. Можливо, його праця не така помітна, як робота вчителя чи лікаря, і її не можна оцінити з якихось кінцевих результатів. Але той вплив, який чинять ці трудівники, – неоціненний. У всі часи бібліотекарі були не просто знавцями книг, помічниками тих, хто ними користувався, а й збирачами і хранителями духовних багатств суспільства.

Бібліотека сьогодні – це центр інтелектуального і духовного життя, що надає доступ до світових інформаційних ресурсів. Наукова бібліотека БДМУ може пишатися своїми досягненнями. За роки діяльності колективом Бібліотеки зібрано велику кількість ресурсів: від унікальних колекцій рідкісних книг до електронних підручників, комп’ютеризовано основні бібліотечні процеси, ведуться електронний каталог і бази даних, створена електронна бібліотека.

Від імені ректорату і всього колективу університету сердечно вітаю співробітників Бібліотеки зі святом. Бажаю здоров’я, щастя і благополуччя, подальших творчих досягнень. Прийміть слова щирої вдячності, поваги і подяки за вашу працю.

З повагою

Ректор                                                                Тарас Бойчук

 

Більше новин: 

19 червня – День медичного працівника

Дорогі колеги та студенти! Від усієї душі вітаю Вас з професійним святом – Днем медичного працівника. Вольтер сказав: «Люди, які повертають здоров'я іншим, виявляючи дивовижне єднання майстерності та людяності, стоять вище за всіх великих на цій землі».

День працівників освіти

Шановні професори, доценти і викладачі університету!

Щиро вітаю Вас з Днем працівників освіти. Освітяни – люди особливого ґатунку, які свої вміння, знання й досвід віддають вихованню в молоді потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної держави.