Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Ректор БДМУ зустрівся зі студентським активом навчального закладу

Відбулася зустріч ректора БДМУ професора Тараса Бойчука з новообраною Студентською Радою університету.

Ректор представив презентацію про основні напрямки розвитку сучасної медичної освіти, презентував роль вищих медичних навчальних закладів під час реформування системи охорони здоров’я нашої країни. Дав роз’яснення щодо проходження інтернатури студентами та перспектив працевлаштування. Виокремив пріоритетні напрямки розвитку студентського самоврядування в університеті.

Тарас Миколайович у своїй доповіді звернув увагу на питання академічної доброчесності, як важливого чинника у формуванні сучасного висококваліфікованого фахівця та науковця.

Також ректор презентував основні досягнення університету та озвучив низку перспективних напрямків діяльності навчального закладу щодо якісного покращання навчальних баз БДМУ, побутових умов в студентських гуртожитках та навчальних корпусах.

Студенти мали змогу дати запитання Тарасу Миколайовичу стосовно навчального процесу, умов навчання, побуту та дозвілля студентства БДМУ, на які отримали ґрунтовні відповіді. Зауважимо, що такі зустрічі, у форматі відкритого діалогу, допомагають налагодити тісну співпрацю між адміністрацією та студентами навчального закладу.

Більше новин:

Відбулася зустріч ректора з представниками індійської студентської спільноти

Зустріч ректора

21 травня відбулася зустріч ректора Буковинського державного медичного університету Т.М.Бойчука з представниками індійської студентської спільноти медичного факультету №3.

День працівників освіти

Шановні професори, доценти і викладачі університету!

Щиро вітаю Вас з Днем працівників освіти. Освітяни – люди особливого ґатунку, які свої вміння, знання й досвід віддають вихованню в молоді потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної держави.