Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Ректор БДМУ привітав медиків Буковини з професійним святом

14 червня з нагоди Дня медичного працівника в палаці «Академічний» пройшли урочистості, в яких взяли участь співробітники та студенти БДМУ.

Привітати працівників охорони здоров’я області зі святом до прийшли представники обласної та міської влади, народні депутаті України, представники правоохоронних органів, учасники АТО, керівники громадських організацій, волонтери, духовенство.

Від імені Буковинського державного медичного університету медиків області зі святом привітав ректор Тарас Бойчук, який також вручив Подяки представникам практичної охорони здоров’я краю.

Під час заходу Почесними грамотами, Подяками та відзнаками Верховної Ради України, Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради, Чернівецької міської ради, Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Чернівецької обласної профспілки працівників охорони здоров’я було нагороджено співробітників БДМУ

До музичних вітань долучились студенти нашого університету – учасники студій палацу «Академічний», які подарували присутнім чудові мистецькі вітання.

Розширений фоторепортаж

Народний аматорський ансамбль пісні і танцю "Трембіта" БДМУ вітає лікарів області зі святом

Назарій Малиш, студент стоматологічного факультету дарує медикам Буковини музичний номер

Учасники хореографічної студії палацу "Академічний" презентують вітання

Більше новин:

1 вересня – День знань

Шановні колеги та студенти, прийміть щиросердні вітання з початком навчального року і Днем знань!

21 травня - День науки в Україні

Шановні викладачі, аспіранти, молоді вчені і студенти! Сердечно вітаю Вас з Днем науки в Україні!

Шановні медичні працівники, співробітники, студенти, випускники Буковинського державного медичного університету!

Прийміть щирі слова привітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.
Сьогодні свято всіх, хто пов’язав свою долю з надзвичайно потрібною та благородною професією, всіх, хто дарує і зберігає найдорожче – життя та здоров’я людей.