Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

З Днем матері!

Прийміть сердечні вітання з прийдешнім весняним святом – Днем матері, одним із найтепліших свят, яке присвячене найближчим і найдорожчим людям. Любов матері змалку зігріває та оберігає, допомагає долати життєві перепони, надихає на перемоги й успіх. Мамина мудра порада потрібна кожному з нас незалежно від віку.

Прийдешнє свято – не тільки знак глибокої поваги та любові до матері, але і визнання її ролі в суспільстві. Шановні матері Буковинського державного медичного університету, користуючись нагодою, щиро дякую Вам за людяність, сумлінність, професіоналізм.

Переконаний, що Ви й надалі сприятимете розвитку та зростанню нашого навчального закладу. Сердечно бажаю Вам молодості, радості, краси, щастя, любові й добра, й миру.

Нехай Ваші діти ростуть талановитими і люблячими, нехай Вас завжди оточує їхня турбота і увага. Здоров’я, благополуччя та щастя Вам і вашим родинам.