100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

З Днем матері!

З Днем матері!

Прийміть сердечні вітання з прийдешнім весняним святом – Днем матері, одним із найтепліших свят, яке присвячене найближчим і найдорожчим людям. Любов матері змалку зігріває та оберігає, допомагає долати життєві перепони, надихає на перемоги й успіх. Мамина мудра порада потрібна кожному з нас незалежно від віку.

Прийдешнє свято – не тільки знак глибокої поваги та любові до матері, але і визнання її ролі в суспільстві. Шановні матері Буковинського державного медичного університету, користуючись нагодою, щиро дякую Вам за людяність, сумлінність, професіоналізм.

Переконаний, що Ви й надалі сприятимете розвитку та зростанню нашого навчального закладу. Сердечно бажаю Вам молодості, радості, краси, щастя, любові й добра, й миру.

Нехай Ваші діти ростуть талановитими і люблячими, нехай Вас завжди оточує їхня турбота і увага. Здоров’я, благополуччя та щастя Вам і вашим родинам.

Більше новин БДМУ: 

1 жовтня – Міжнародний день лікаря

Міжнародний день лікаря

 
З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів – Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників – Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.
 

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

 БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.

23 квітня – Всесвітній день книги і авторського права

23 квітня – Всесвітній день книги і авторського права
Генеральною конференцією ЮНЕСКО в 1995 році у Парижі було засновано Всесвітній день книги і авторського права.