В БДМУ відзначили День матері

10 травня у палаці «Академічний» Буковинського державного медичного університету відбулося свято з нагоди Дня матері.

До всіх присутніх з вітальними словами звернувся ректор, професор Тарас Бойчук, який принагідно подякував співробітницям університету за людяність, сумлінність, професіоналізм та побажав благополуччя, радості, миру та добра.

Мистецькі вітання презентували присутнім артисти палацу «Академічний». Поетичні, вокальні та хореографічні вітання презентували гості свята Олена Логінова, буковинська поетеса та діти співробітників БДМУ – Богдан Рева, Вероніка Кудіна та Богдана Петровська.

Ведучими свята були Яна Сиротюк та Антон Іваницький
П'ятниця, 11 травня 2018

Співробітники та студенти БДМУ провели акцію щодо профілактики захворювань щитоподібної залози

26 квітня в ОКУ «Чернівецький обласний ендокринологічний центр» (м.Чернівці, вул. ім. Ю. Федьковича, 50) співробітниками Центру, фахівцями-медиками та студентами ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» була проведена акція з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Співробітники та студенти БДМУ розповідали чернівчанам про артеріальну гіпертонію

11 травня 2017 року з нагоди Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертонією (відзначається 17 травня)

Спіробітники БДМУ провели акцію для чернівчан

8 червня у парку «Жовтневий» відбулася акція «Життя та здоров'я – найбільші людські цінності», приурочена до Дня медичного працівника.

Спартакіада до 70-річчя БДМУ з волейболу

Упродовж 17-20 січня в університеті проходили фінальні змагання Спартакіади БДМУ до 70-річчя університету з волейболу.