В БДМУ відкрили тематичну виставку до Дня матері

10 травня в Історико-медичному музеї БДМУ було відкрито виставку студентів – учасників художньої студії палацу «Академічний», приурочену Дню матері.

Відкрив виставку професор Тарас Бойчук, ректор університету, який подякував студентам-митцям за чудові роботи. Також виставку відвідали представники ректорату, деканатів, головні куратори факультетів та студенти.
П'ятниця, 11 травня 2018

Студенти БДМУ розповіли школярам про здоровий спосіб життя

Викладачі та студенти ВДНЗ України «БДМУ» з нагоди Вснсвітнього дня здоров'я 7 квітня 2017 року провели просвітницьку акцію у Чернівецькій школі № 11.

Студенти БДМУ розповіли школярам про користь сну

16 березня у всьому світі відзначається День здорового сну. З цієї нагоди студенти-медики провели просвітницьку акцію для чернівецьких школярів.

Студенти БДМУ розповіли школярам про небезпеки туберкульозу

Туберкульоз є важливою медичною та соціальною проблемою не тільки в Україні, а й у світі в цілому і є дзеркалом соціально-економічного благополуччя країни, яке відображає освіченість і добробут народу.

Студенти БДМУ розповіли школярам як доглядати за зубами

Лікарі – інтерни та студенти БДМУ провели «Урок здоров’я» для учнів Чернівецької гімназії №4.