Відбулося закриття спартакіади БДМУ

20 травня у Буковинському державному медичному університеті урочисто вітали кращих спортсменів за підсумками навчального року.

На свято до спортсменів завітали ректор університету професор Тарас Миколайович Бойчук, голова профспілкового комітету університету доцент Ковальчук Петро Євгенович, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання доцент Зорій Ніна Іванівна, декан медичного факультету №1 Москалюк Василь Деонізійович та його заступник Буряк Олександр Григорович, декан медичного факультету №2 доцент Глубоченко Володимир Григорович, декан медичного факультету №4 професор Сорокман Таміла Василівна, директор коледжу БДМУ доцент Грачова Тамара Іванівна, головний куратор медичного факультету №1 Оліник Оксана Юріївна та медичного факультету №2 Телекі Яна Михайлівна, заступник директора коледжу БДМУ з виховної роботи Петринич Оксана Анатоліївна.

Тарас Миколайович привітав спортсменів з успішним завершенням спортивного року, відзначив, що цього року студенти достойно представили наш університет на змаганнях різного рівня. За результатами виступів на чемпіонатах України ми маємо 5 чинних чемпіонів (карате, спортивне орієнтування, боулінг), двох срібних (пауерліфтинг, стрільба з луку) та бронзового (стрільба з луку) призерів.

На змаганнях міжнародного рівня наші здобутки також високі: 12 представників університету здобули золоті нагороди на міжнародних турнірах (Чемпіонат світу та чемпіонат Європи з карате, Ліга Чемпіонів з міні-футболу серед жінок, Міжнародний волейбольний турнір, айкідо). 9 студентів університету стали срібними (футбол, айкідо) та 4 бронзовими (карате, айкідо) призерами міжнародних змагань.

Двоє студентів університету виконали норматив майстра спорту України з пауерліфтингу.

Також на святі були нагороджені переможці та призери обласних змагань. Цього року 147 студентів стали призерами Універсіади області.

Надзвичайно зворушливою була церемонія вітання випускників-спортсменів. До них зі словами вдячності звернулися їх тренери.

Свято закінчилося, але ще не закінчила сезон наша футбольна команда БДМУ. Готуються до участі у напівмарафоні легкоатлети. Тож бажаємо їм перемог. І сподіваємося, що наступний рік стане для всіх наших спортсменів успішнішим.

Відбулися змагання з дзюдо

Збірна команда БДМУ з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних Спортивних Ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації,

Відбулися змагання з шахів

10-11 грудня у шаховому клубі «Біла тура» відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з шахів. Збірна команда БДМУ вже традиційно виступає на цих змаганнях.

Відбулися змагання першості університету з жіночого футболу

В останні дні квітня у Спортивному комплексі БДМУ відбулися змагання першості університету з футзалу серед жінок.