Успішний виступ збірної БДМУ з вільної боротьби

Збірна команда БДМУ з вільної боротьби завжди добре виступає на обласних студентських змаганнях.

Цього року на Обласних Спортивних Іграх серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходили в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі, наша команда виступила надзвичайно успішно. Цей вид є традиційно сильним в університеті і наші спортсмени ретельно готувалися до цих змагань, тому такий результат для нас був абсолютно очікуваним. Надзвичайно приємним було й те, що за результатами особистих змагань у різних вагових категоріях маємо багато переможців та призерів.

І місце

Голуб’як Ярослав – медичний факультет №2, 1 курс;

Іонашку Денис – стоматологічний факультет, 4 курс;

Кузик Ганна – медичний факультет №2, 6 курс;

Малецька Анна – медичний факультет №1, 5 курс;

ІІ місце

Корецький Роман – стоматологічний факультет, 1 курс;

Калій Ігор – медичний факультет №2, 3 курс;

Мацюра Марія – медичний факультет №2, 1 курс;

Кав’юк Валентина – коледж БДМУ, «Сестринська справа», 1 курс;

ІІІ місце

Лашкіба Леонід – медичний факультет №2, 1 курс;

Петрук Павло – стоматологічний факультет, 3 курс;

Кащук Володимир – медичний факультет №2, 1 курс;

Від імені ректорату вітаємо наших спортсменів та їх наставника – викладача фізичного виховання коледжу БДМУ Куриша Ярослава Васильовича.
Вівторок, 08 травня 2018

Студенти-медики провели вихідні з дітьми воїнів АТО

Чернівецька обласна благодійна організація «Майбутнє України» на чолі з Мартою Левченко запросила на вікенд у Чернівці діток воїнів АТО з Київської області (м. Біла Церква та м. Бородянка).

Студенти-медики провели для військових концерт

З нагоди Дня Конституції України студенти-учасники мистецьких студій Палацу «Академічний» разом з викладачами БДМУ провели концерт для військових прикордонної комендатури «Садгора» Чернівецького прикордонного загону.

Студенти-медики провели ранкову зарядку

За ініціативи студентів Буковинського державного медичного університету 1 квітня о 08.00 на площі Філармонії відбулася ранкова зарядка «За здоровий спосіб життя» з нагоди Всесвітнього Дня Здоров'я.

Ранкову гімнастику провів майстер спорту, член національної збірної України з легкої атлетики Ібрагімов Еміль.

Студенти-медики розповідали чернівчанам про здоровий сон

З нагоди Міжнародного дня сну, 17 березня 2017 року студенти медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію у Жовтневому парку.