Студенти коледжу БДМУ зорганізували свято для своїх мам

У читальному залі бібліотеки БДМУ відбулася літературно-музична композиція «У світі все починається з мами…» з нагоди Дня матері.

Свято Матері, це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Співробітники бібліотеки: Тулевська С.О., Данилова М.О. спільно зі студентами 1 групи ІІ курсу спеціальності «Фармація» коледжу БДМУ під керівництвом куратора групи Купчанко К.П. підготували свято, на яке студенти запросили своїх мам.

Працівники бібліотеки розповіли студентам про історію зародження свята, продемонстрували відеофрагменти відомих музичних композицій, зокрема у виконанні: К.Скрябіна,  Н.Яремчука, Н.Май, М.Янченка.

Студенти особисто вітали своїх мам, даруючи їм щирі слова подяки, любові, поваги та декламуючи вірші поетів: Б.Олійника, О.Омельченка, В.Василашка, М.Людкевич, Г. Гордасевич, О.Олеся, Л.Федорчука, В.Морданя, А.Костецького та ін.

Сльози, посмішки, емоційне піднесення під час заходу ще раз доводили, що Свято Матері є одне з найтепліших та душевних свят,а вшанування Матері – один з найсвятіших обов’язків людини.
П'ятниця, 11 травня 2018

“Відлуння Різдва” в БДМУ

Приємна мистецька подія 17 січня відбулася в палаці “Академічний” – благодійний духовний концерт “Відлуння Різдва”. Організатором концерту виступив Буковинський державний медичний університет. Всі кошти, які були зібрані від продажу квитків (23 тисячі гривень), передані вихованцям будинку-інтернату села Магала.

“Козацькі забави” виграли спортсмени БДМУ

10 квітня  у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання “Козацькі забави” серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації. В університеті вже третій рік поспіль проводиться цей турнір, організаторами якого є Спортивний клуб та профспілковий комітет Буковинського державного медичного університету, ФСТ “Спартак” та Студентський Парламент Буковини.

“Круглий стіл” на кафедрі внутрішньої медицини

На кафедрі внутрішньої медицини, куратором 29 групи, 4 курсу спеціальність “Лікувальна справа”, асистентом кафедри внутрішньої медицини Тетяною Безрук проведено “круглий стіл”, присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

“Круглий стіл” на кафедрі патоморфології БДМУ

27 лютого 2014 року на кафедрі патоморфології відбулася бесіда, присвячена пам’яті к.мед.н., доцента Е.М.Александрової, зі студентами 1-ї групи 5-го курсу медичного факультету №1 спеціальності “Лікувальна справа” – останньої групи, в якій викладала патологічну анатомію Елеонора Миколаївна.