Студенти БДМУ відзначили Всесвітній день медичної сестри

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Цьому святу понад 100 років. День вибраний не випадково — це дата народження Флоренс Найнтінгейл, яка організувала першу службу сестер милосердя під час Кримської війни.

11 травня до Всесвітнього дня медичної сестри завідувачем кафедри суспільних наук та українознавства проф. Антонієм Мойсеєм, ст. викладачем Лідією Потаповою та викладачем Валерією Андрієць разом зі студентами 7групи 1 курсу медичного факультету №1(спеціальність «Медицина») і студентами коледжу БДМУ І курсу спеціальність «Медсестринсво» проведено інформаційну годину «Серця  щедрі на доброту»

Медсестри піклуються про пацієнта вдень і вночі, переживають з ним усі труднощі та допомагають одужати. А з якою легкістю сестри розбираються в морі пігулок і як спритно управляються з голками, вимірюють тиск, беруть аналізи і видають довідки! Без них нічого не працює ні на посту, ні в реанімації, ні в приймальному відділенні, ні в кареті швидкої.

В Україні сьогодні працює понад 303 тисячі медсестер. 17 з них — власниці почесної нагороди Міжнародного Червоного Хреста. Нехай їхні уколи будуть безболісними, перев’язки легкі, а пацієнти терплячі не тільки в Міжнародний день медичної сестри, а й кожну зміну.
П'ятниця, 11 травня 2018

Ювілей "Червоної рути"

20-річчя Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка

Ювілейний семінар кураторів

Для Буковинського державного медичного університету 2014 рік – рік ювілейний. Зустрічаючи ювілей, ми, звісно, згадуємо етапи становлення, розвитку та підводимо підсумки. 70 років – це багато, чи мало? Багато, якщо говорити про досягнення.

З нагоди 70-річного ювілею БДМУ був проведений семінар кураторів.

Як змінилось наукове середовище в нейронауках за 10 років

У новій публікації вчені з Гонконгу, використовуючи інструменти аналізу цитування, спробували дослідити те, як змінилася наукове середовище в нейронауках за 10років.

Як правильно доглядати за молочними зубами

До Міжнародного дня захисту дітей доцент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Макарова О.В. провела бесіду на тему: «Молочні зуби: догляд!»