Студенти БДМУ провели акцію до Дня прояву доброти

У День спонтанного прояву доброти, 17 лютого, студенти медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету провели акцію із заохоченням городян до простих добрих справ:

поцілувати маму, відвідати хворого, подарувати книгу, купити квіти тому, кого любите, погодувати голубів, зателефонувати бабусі, поцікавитися справами друзів тощо. Також студенти-медики підготували кольорові плакати з приємними словами та роздавали жителям міста інформацію про БДМУ.

Така акція стала вже традиційною для медичного факультету № 1, адже День спонтанного прояву доброти - це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що добро здатне зцілити від душевних мук та недуг кожного, хто його виявляє.

Робіть гарні справи, і добро обов’язково повернеться Вам сторицею!

День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day) – одна з нещодавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій, його відзначають по всьому світу 17 лютого.

Суть свята полягає у безкорисливому та безмежному прояві доброти до всіх оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ провели акцію до Дня прояву доброти

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.

14 листопада – всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

На сьогодні цукровий діабет набув ознак “неінфекційної епідемії”, яка охопила близько третини мільярда жителів нашої планети. За даними експертів ВООЗ, до 2030 року очікується збільшення кількості хворих у 1,5 раза. В Україні за останні 15 років захворюваність на цю ендокринно-обмінну патологію підвищилася вдвічі. Кількість пацієнтів з діабетом ще у 2006 році подолала мільйонну позначку, а вже на початку 2013 року число зареєстрованих хворих досягло 1,3 млн. осіб. В Чернівецькій області на обліку перебуває понад 30 тис. хворих на цукровий діабет.

3 грудня – Міжнародний день інвалідів

День інвалідів

З 1992 року у всьому світі відзначають День інвалідів. Головною із причин інвалідності у дорослих лікарі виділяють хвороби системи кровообігу, на другому місці – новоутворення (в тому числі злоякісні), далі – хвороби кістково-м’язової, ендокринної, нервової систем.