Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ проти СНІДу

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, студенти медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету на чолі з куратором факультету провели соціально-просвітницьку акцію на площах міста Чернівці.

У рамках акції всі перехожі мали можливість отримати інформаційну літературу, контрацептиви та червону стрічку, яка є символом розуміння та солідарності в нерівній боротьбі проти СНІДу, спонукаючи кожного у вирі буденності згадати тих, хто помер від цієї хвороби, підтримати тих, хто сьогодні живе з ВІЛ і замислитися, що ця недуга може торкнутися кожного, і потрібно знати як захистити себе та своїх близьких.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

У травні 1988 року Всесвітня організація охорони здоров’я прийняла резолюцію, в якій 1 грудня офіційно оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. У цей день поширюється інформація про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія «чуми ХХ-го століття», а нині вже і «ХХI-го століття».

«Сьогодення та майбутнє сімейної медицини»

На базі Національної Академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика (НМАПО) (м. Київ) 30-31 жовтня проведено  науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Сьогодення та майбутнє сімейної медицини» («The Present and Future of Family Medicine»)

Акція до Всесвітнього дня чистих рук

За ініціативи в.о. студдеканата та старост курсів медичного факультету №2 БДМУ 15 жовтня студенти відвідали КМУ "Обласний спеціалізований будинок дитини" м. Чернівців.