Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Співробітники БДМУ отримали нагороди з нагоди Дня науки в Україні

18 травня 2017 року у Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулися урочистості приурочені до Дня науки.

В урочистих взяли участь Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки; Василь Гостюк, заступник голови облдержадміністрації;Іван Мунтян, голова обласної ради.

Під час засідання відбулося нагородження кращих науковців області з нагоди Дня науки в Україні: Грамотою чернівецької обласної ради нагороджена професор Пашковська Н.В., а Грамотою Чернівецької обласної адміністрації – професор Федів О.І.

Із вітальним словом до присутніх звернуласяОксана Палійчук. До слів вітання також долучився професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», який також виступив з доповіддю про наукові здобутки нашого навчального закладу.

Від БДМУ участь в урочистому засіданні взяли: професор Наталія Пашковська, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології, професор Олександр Федів, завідувач кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб, професор Леонід Власик, завідувач кафедри гігієни та екології, доцент Олена Тюлєнєва, Голова ради молодих вчених, науковий керівник СНТ БДМУ, Тетяна Доманчук, начальник науково-лікувального відділу з сектором інноваційного розвитку,Володимир Безрук, відповідальний за проведення наукових форумів в університеті.

Галерея зображень:
Співробітники БДМУ отримали нагороди з нагоди Дня науки в Україні

Співробітники БДМУ нагороджені подяками на відкритті виставки «Вишиваний дивотвір»

14 травня 2017 року відбулося відкриття 15-ї ювілейної виставки «Вишиваний дивотвір».