Представники БДМУ провели майстер клас для майбутніх радіотехніків

Представники БДМУ провели майстер клас для майбутніх радіотехніків

З ініціативи кафедри догляду за хворими та ВМО БДМУ для студентів Чернівецького професійного училища радіоелектроніки до Всесвітнього дня медичних сестер провели майстер-клас по визначенню артеріального тиску.

З вітальним словом виступив завідувач кафедри, професор Ігор Антонович Плеш, який зазначив що найкращим методом попередження захворювання серцево-судинної системи є володіння вміннями та навичками швидко і оперативно діяти в екстремальних ситуаціях.

Асистент кафедри Леся Іванівна Гайдич розповіла про артеріальну гіпертензію, показники нормального артеріального тиску, методи діагностики та основні правила вимірювання артеріального тиску.

Під керівництвом викладача Діани Корнеліївної Осипчук бажаючі студенти мали змогу першими виміряти свій артеріальний тиск та згодом відпрацювати практичні навички один на одному. Як зазначив організатор заходу викладач Віталій Степанович Смандич, Чернівецьке професійне училище радіоелектроніки було обране не випадково. Адже сьогодні студенти, а завтра вже професійні радіо-електротехніки матимуть справу зі струмом, і кожна помилка може вартувати життя.