Представники БДМУ провели майстер клас для майбутніх радіотехніків

З ініціативи кафедри догляду за хворими та ВМО БДМУ для студентів Чернівецького професійного училища радіоелектроніки до Всесвітнього дня медичних сестер провели майстер-клас по визначенню артеріального тиску.

З вітальним словом виступив завідувач кафедри, професор Ігор Антонович Плеш, який зазначив що найкращим методом попередження захворювання серцево-судинної системи є володіння вміннями та навичками швидко і оперативно діяти в екстремальних ситуаціях.

Асистент кафедри Леся Іванівна Гайдич розповіла про артеріальну гіпертензію, показники нормального артеріального тиску, методи діагностики та основні правила вимірювання артеріального тиску.

Під керівництвом викладача Діани Корнеліївної Осипчук бажаючі студенти мали змогу першими виміряти свій артеріальний тиск та згодом відпрацювати практичні навички один на одному. Як зазначив організатор заходу викладач Віталій Степанович Смандич, Чернівецьке професійне училище радіоелектроніки було обране не випадково. Адже сьогодні студенти, а завтра вже професійні радіо-електротехніки матимуть справу зі струмом, і кожна помилка може вартувати життя.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.

Викладачі БДМУ провели тренінг з надання першої допомоги

23 березня у Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району доцент кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, к.мед.н. Оксана Петринич

Команда БДМУ виборола бронзові медалі

20-22 лютого у місті Суми проходив командний Чемпіонат України зі стрільби з луку.

Конкурс на кращу листівку до Дня студента

Є в морозному січні радісний день, наповнений якимось весняним настроєм. Це 25 січня – Тетянин день – День всіх студентів.Перший раз це свято відзначали у 1755 р. Проходили роки. Студенти ставали лікарями, адвокатами, учителями, письменниками. Але Тетянин день не забувався і не змінювався.