Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Плейбек-театр БДМУ виступив для учасників АТО

20 лютого перед учасниками АТО виступив плейбек-театр БДМУ «Луна».

Актори на сцені розігрували історії глядачів: невеликі замальовки з життя, довші історії з різними персонажами і подіями, мрії, фантазії та навіть сни. Під час зустрічі зберігалась атмосфера безпосереднього спілкування з глядачами, що дозволила кожному з присутніх спробувати себе у ролі драматурга, актора і режисера особистого спектаклю. Актори театру: Бойчук Юлія (3 курс, "Медична психологія"), Грабовець Альона (2 курс, "Лікувальна справа"), Загарюк Аліна (3 курс, "Лікувальна справа"), Копищик Вікторія (5 курс, "Медична психологія"), Куц Анастасія (5 курс, "Медична психологія"), Панчук Святослав (3 курс, "Лікувальна справа"), Перун Тарас (3 курс, "Лікувальна справа"). Керівник - Осипенко Вікторія. Відгуки учасників промовисто засвідчили не лише дієвість такої форми роботи, а й її емоційну привабливість для них – безпечна обстановка, позитивне емоційне тло, безпосереднє спілкування та театрально-ігровий формат допомагають працювати з травмами делікатно, ненав’язливо, без примусу та повторної травматизації.

БДМУ висловлює співчуття рідним і близьким загиблих

Ректорат Буковинського державного медичного університету висловлює співчуття рідним і близьким загиблих у силовому протистоянні в центрі Києва.

БДМУ надіслав понад 70 тисяч гривень фінансової допомоги для військовослужбовців України.

6 березня на офіційному сайті Міноборони було розміщено звернення управління преси та інформації військового відомства про потребу військовослужбовців у матеріальній та моральній підтримці громадян України.

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету