Перемоги студентів БДМУ на Всеукраїнському конкурсі мистецтв

Перемоги студентів БДМУ на Всеукраїнському конкурсі мистецтв
Упродовж 12-13 травня в м. Вінниця відбувся IV Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Зірковий тріумф». Студенти БДМУ на конкурсі представили хореографічне та театральне мистецтво та стали переможцями.
 
Дипломами переможців (І місце) нагороджені студенти БДМУ
 
У номінації «Спортивно-бальна хореографія» – квартет «Body language» у складі студентів медичного факультету №1 Віталія Добрянського, Анастасії Гоян, Катерини Олійник та студента медичного факультету №2 Генадія Петроченкова.
 
У номінації «Сучасна хореографія» – хореографічна група «Харизма» у складі студентів медичного факультету №1 Віталія Добрянського, Анастасії Гоян, Катерини Олійник та студента медичного факультету №2 Генадія Петроченкова
 
У номінації «Театральне мистецтво» – студент медичного факультету №2 Антон Іваніцький.
 
Від імені ректорату вітаємо студентів та керівників Валентину Головко та Олександра Кіщенка з високими нагородами.
Понеділок, 14 травня 2018
Більше новин БДМУ: 

День боротьби з онкологічними захворюваннями: розвіювання міфів

4 лютого до Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями у комунальній медичній установі “Міська поліклініка №1” відбулася науково-практична конференція за участі науковців кафедр гігієни та екології, сімейної медицини, фтизіатрії та пульмонології Буковинського державного медичного університету, представників Чернівецького обласного о

День боротьби з раком

В Чернівецького обласному клінічному онкологічному диспансері з нагодиВсесвітнього дня боротьби з раком відбулася прес-конференція на тему “Рак – виліковний”.

День боротьби з розсіяним склерозом

День боротьби з розсіяним склерозом

За ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я 27 травня в усьому світі відзначають День боротьби з розсіяним склерозом. 

День відкритих дверей

25 листопада проведено День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Від імені ректорату та професорсько-викладацького складу привітав усіх присутніх доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який розповів про навчання в Буковинському державному університету, про основні здобутки вишу на сьогодні.