На Буковині провели День аритмології

На Буковині провели День аритмології

27 квітня у м. Чернівці Асоціація аритмологів України спільно з кафедрою внутрішньої медицини фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету провела науково-практичну конференцію «День аритмології на Буковині» присвячену питанням лікування та профілактики порушень ритму, раптової серцевої смерті та поєднаної патології.

На землю Буковини приїхала ціла плеяда видатних та знаних в Україні і поза її межами учених кардіологів. Розпочав конференцію професор В.К. Тащук, котрий наголосив на важливості проведення подібних заходів та всебічну зацікавленість медиків краю у проведенні освітніх заходів за участі провідних спеціалістів України. Зі словами вітання від Асоціації кардіологів України та ННЦ «Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска» виступив співголова Асоціації аритмологів України професор О.С. Сичов, який подякував керівництву ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет» та Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, а також медикам Буковини за теплу зустріч і зацікавленість у отриманні новітніх знань. Загалом у виступах вчених прозвучали новітні підходи до діагностики, класифікації, лікування, реабілітації та практичні рекомендації з основних захворювань, що супроводжуються порушеннями ритму. Як один з основних доповідачів на даному заході виступив завідувач кафедри внутрішньої медицини фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ професор В.К. Тащук. З

ацікавленість представленими доповідями ілюстрував постійний діалог слухачів та доповідачів, а також велика кількість практичних запитань до провідних спеціалістів-аритмологів та кардіологів.

П'ятниця, 11 травня 2018

Більше новин БДМУ: 

Працівники медичної галузі області відзначили професійне свято

13 червня на урочистості з нагоди Дня медичного працівника зібралася медична громадськість області. Свято відбулося у палаці “Академічний” Буковинського державного медичного університету. Хвилиною мовчання присутні вшанували військових, які загинули під час АТО, зокрема героя-буковинця В. Пелехатого.

Превентивна медицина: реалії та перспектива

Превентивна медицина: реалії та перспектива

Маємо честь запросити Вас взяти участь у науково-практичної конференції з міжнародною участю “Превентивна медицина: реалії та перспектива”, яка відбудеться 22-23 жовтня на базі Буковинського державного медичного університету у відповідності до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, як

Представили нового ректора БДМУ

 Бойчук Тарас Миколайович

 
Сьогодні на вченій раді БДМУ відбулось представлення виконуючого обов’язки ректора Буковинського державного медичного університету професора Бойчука Тараса Миколайовича.

Представники БДМУ взяли участь в акції "Серце до серця"

20 лютого в Українському національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (м. Київ) відбулася прес-конференція зі звітністю витрачених коштів та передачі медичного обладнання в дитячі лікарні України.