День пам’яті та примирення

8 травня з нагоди відзначення Дня пам'яті і примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні було проведено урочисті заходи, які розпочалися спільною молитвою священнослужителів та учасників мітингу-реквієму, після чого хвилиною мовчання було вшановано пам'ять усіх воїнів, що загинули на Сході України.

Завершився меморіальний захід покладанням квітів до пам’ятника Героям Буковинського куреня на знак пошани та світлої пам'яті патріотів.

Від Буковинського державного медичного університету участь у покладанні квітів взяли і викладачі кафедри суспільних наук та українознавства Роман Лілія Анатоліївна та Никифорук Тетяна Мирославівна спільно зі студентами 1-го курсу (3-тя група спец. "Фармація" коледж).
Середа, 09 травня 2018

Благодійна акція від студентів медичного факультету №4

Для студентів медичного факультету №4 вже стало традицією дарувати дітям радість.

Благодійна акція від студентів медичного факультету №4

Свято Великодня – це дуже світла та радісна подія для всіх християн та для кожної родини зокрема. Це світле й добре свято несе з собою віру, надію і любов. Саме в такі дні серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків.

Благодійна акція від студентів медичного факультету №4 до Дня «сонячних» дітей

Студенти медичного факультету №4 здійснили благодійну акцію до Дня дітей сонця 21 березня 2017 року та відвідали комунальний заклад «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2», де навчаються діти із синдромом Дауна.

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Свято Миколая з радістю очікують і діти, і дорослі. Адже це свято несе в наші домівки світлі почуття Добра, Любові, Милосердя. Напередодні свята всі ми з задоволенням стаємо помічниками святого Миколая – готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, вивчаємо колядки.