БДМУ нагороджено дипломом І ступеня за якість освіти

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»

нагороджений дипломом І ступеня у номінації «Інновації у створенні системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти» на Сьомому Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті».

Міжнародний форум, який організували Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук та компанія «Виставковий світ», проходив 20-22 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва. Свої здобутки представили 77 провідних вищих навчальних закладів України, понад 20 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій.

У церемонії урочистого відкриття виставки взяли участь президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України В’ячеслав Супрун, директор ДУ «Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України» Наталія Вяткіна.

Учасників форуму привітали Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман та Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, які наголосили на необхідності розробки та впровадження інноваційних методів і форм навчання, інформаційних технологій у навчальний процес в умовах сучасного глобалізованого світу.

Упродовж трьох днів роботи форуму педагоги, науковці, фахівці та відвідувачі мали можливість спілкуватися з представниками навчальних закладів, обмінятися досвідом педагогічної практики, ознайомитися з сучасними технологіями навчання. Старшокласники та їх батьки отримали інформацію щодо вступу у вітчизняні та закордонні заклади освіти.

Буковинський державний медичний університет представляли доценти Тарас Кметь, Олександр Гараздюк та Сергій Сажин, які ознайомили відвідувачів форуму з інноваційними розробками колективу нашого навчального закладу – сервером дистанційного навчання та системою «Електронний журнал успішності».

Організатори міжнародного форуму також нагородили нашу установу ще однією відзнакою – «Диплом за активне впровадження інноваційних технологій у процес навчання та виховання».

Від імені ректорату щиро вітаємо співробітників та студентів університету із високою нагородою!

БДМУ нагороджений золотою медаллю на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2014”

Буковинський державний медичний університет нагороджений Золотою медаллю та дипломом у номінації “Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти” на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти –2014”. Таким чином, журі конкурсу високо оцінило впровадження Буковинським державним медичним університ

БДМУ посів 3 місце у міжнародному рейтингу

Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті «WORLD UNIVERSITIES WEB RANKING 2015», який проводить міжнародний освітній портал Four International Colleges & Universities (4icu.org).