Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Прохання про допомогу для Насті Бирчак

Настя Бирчак
Рік народження:
2010

До БДМУ надійшло прохання про допомогу від батьків Насті Бирчак. В дитини (8 років) виявлено пухлину стовбурових структур головного мозку, яка потребує дороговартісного лікування. Батьки та тітка Насті (Інна Бирчак, доцент кафедри акушерства та гінекології) просять всіх небайдужих допомогти врятувати життя дитини.

Пряма мова листа:

Я, Бирчак Богдан та моя дружина Юлія просимо всіх небайдужих надати допомогу для лікування нашої доньки Анастасії, 28.07.2010 року народження.

17 квітня 2018 року на МРТ у нашої дитини виявлено велику пухлину в стовбурових структурах головного мозку розміром 4,5х3,8х5,7 см.

18 квітня 2018 року в Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова, дали висновок, що операція та біопсія вкрай ризиковані. Оперувати дитину вони відмовились і направили в Національний Інститут Раку, в якому нам рекомендовано для початку термінову хіміо- та променеву терапію.

Ми звернулись в ряд іноземних клінік та чекаємо від них висновків та пропозицій щодо операції, хіміо- та променевої терапії. Однак нас повідомили про те, що лікування надзвичайно дороговартісне.

Просимо Вас допомогти та будемо вдячні за будь-яку допомогу, як матеріальну, так і інформаційну (про хороші клініки, благодійні фонди, лікарів, позитивний та негативний досвід).

Допоможіть нашій дитині одужати!!!

Вона хоче жити, гратися з друзями, ходити до школи. Їй стає з кожним днем гірше, тому часу для збору коштів у нас зовсім не багато.

Платіжні реквізити:

Гривнева карта Приватбанку (отримувач мама дитини Бирчак Юлія Василівна): 4149499104670185

Карта Приватбанку (mastercard) в доларах США (отримувач мама дитини Бирчак Юлія Василівна – BYRCHAK IULIA): 5168757364260622

Карта Приватбанку (mastercard) в євро (отримувач мама дитини Бирчак Юлія Василівна – BYRCHAK IULIA): 5168757364260630.

Телефони батьків:      тато: 050-837-23-99      мама: 099-902-81-18