Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Дорогі жінки БДМУ!

Дорогі жінки БДМУ!

Щороку кожної другої неділі травня ми відзначаємо особливе, сповнене щирого почуття любові і вдячності весняне свято – День Матері.
Слово «мама» є найдорожчим у світі. Де б ми не були і що б не робили, Мати завжди підтримує нас молитвами і добром свого серця. День матері – це ще одна нагода висловити шану Берегиням сімейного вогнища, які втілюють найкращі моральні чесноти, символізують життя і всеперемагаючу любов.

Любі наші і найрідніші Матері! Прийміть сердечні вітання з цим прекрасним святом. Спасибі Вам за самовіддану і творчу працю, професіоналізм, за те, що надихаєте нас на нові досягнення. Сердечно бажаю Вам щастя та сімейного затишку. Нехай здоровими і щасливими зростають Ваші діти. Миру і злагоди у Ваші оселі!

З повагою,

        Ректор                                            Тарас Бойчук

 

Більше новин: 

Дорогі жінки Буковинського державного медичного університету!

Дорогі жінки Буковинського державного медичного університету!

Від щирого серця вітаю Вас зі святом весни – Міжнародним жіночим днем! Це прекрасне свято уособлює ніжність, красу та любов, вселяє надію. Без Вас, наші дорогі, неможливо уявити цей світ. Все найдорожче, що є у житті, – щастя, радість, кохання, мир та гармонія – пов’язане з жінкою. Без Вас не було б стільки світла, тепла і любові.