Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Дорогі колеги, співробітники та студенти БДМУ!

Від щирого серця вітаю Вас з прийдешніми святами – Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був багатий на перемоги і звершення, відкрив нові перспективи розвитку нашого навчального закладу. Ми маємо вагомі успіхи в освітній, науковій та міжнародній сферах, численні мистецькі та спортивні здобутки.

Цьогоріч ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» став першим із медичних вузів України індивідуальним повноправним членом Європейської Асоціації Університетів.

БДМУ посів І місце за кількістю переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році серед вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів України – перемогу здобули 10 студентів навчального закладу. Дванадцять студентів університету стали переможцями II етапу Всеукраїнських студентських олімпіад, 2 студентів – лауреатами Премії Національної академії медичних наук України та Асоціації працівників медичних вузів України.

За результатами цьогорічної вступної кампанії за даними інформаційної системи «Конкурс» БДМУ посів 1-ше місце серед вищих медичних навчальних закладів України за конкурсом поданих абітурієнтами заяв на спеціальність «Медицина» та 4-те місце – за загальною кількістю поданих заяв на цю спеціальність.

За результатами складання ліцензійних інтегрованих іспитів БДМУ уже вкотре займає перше місце серед всіх вищих медичних навчальних закладів України. За результатами «Консолідованого рейтингу» вищих навчальних закладів України наш навчальний заклад потрапив до п‘ятірки найкращих вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів України.

Буковинський державний медичний університет здобув перемогу в конкурсі серед вищих навчальних закладів України на присвоєння почесного звання «Лідер інновацій в освіті» в номінації «Якість освіти», який проводився вперше в рамках Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті».

Цьогоріч в БДМУ почали функціонувати два нових структурних підрозділи – проблемна науково-дослідна лабораторія та Медичний консультативний центр. Університетом орендовано приміщення для створення ще одного корпусу по вул. Руській, 87, оскільки потреба в навчальних площах в університеті зростає.

Викладачі та студенти вишу активно займають волонтерською та благодійною діяльністю. За минулий рік проведено більше тисячі благодійних та просвітницьких акцій. Також цьогоріч радували своїми успіхами учасники мистецьких студій палацу «Академічний», які зайняли 20 призових місць на Міжнародних конкурсах та фестивалях. За минулий рік спортсмени БДМУ завоювали 62 золотих, 74 срібних, 106 бронзових нагород на Всеукраїнських, міжнародних та обласних змаганнях.

Варто відзначити, що всі ці досягнення відбулися завдячуючи професійній та наполегливій роботі всього колективу ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет». Щиро дякую Вам, дорогі колеги, за вашу добросовісну працю, спасибі Вам, шановні студенти, за успішне навчання, наукові здобутки, волонтерську та просвітницьку роботу, звершення у мистецькому й спортивному житті нашого навчального закладу.

Щиро бажаю, щоб Новий рік та Різдво – найочікуваніші сімейні свята – стали початком нового успішного року.Нехай Різдвяна зірка подарує Вам і Вашим родинам достаток та благополуччя, невичерпні сили та натхнення на добрі справи, нехай здійснюються всі задуми та сподівання,

Щиросердно зичу новорічного-різдвяного настрою, душевного спокою та любові, професійних досягнень і творчих здобутків.

Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою,

Ректор                                                                         Тарас Бойчук
Більше новин:

Від щирого серця вітаю Вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Дорогі колеги, співробітники, випускники і студенти університету!

Вітання з наступаючим Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!

Вітання з наступаючими святами

Шановні випускники, викладачі, співробітники, студенти
Буковинського державного медичного університету!

Прийміть найщиріші вітання з наступаючим Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!