55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта"

 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта"

 

Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта".

Просимо випускників-учасників ансамблю відгукнутися та взяти участь у святкових заходах. Свої контакти та пропозиції надсилайте на пошту zoryj [at] bsmu [dot] edu [dot] ua або за телефоном  +3(8-037) 255-09-51 - Зорій  Ніна Іванівна, проректор з науково-педагогічної роботи  та виховання.

 

Коментарі

Зображення користувача Гонтар В.О..

Дата?

1 листопада - поминальний день- День скорботи! Люди підуть на цвинтар швидше ніж на концерт. Крім того -то робочий день і приїхати буде проблемно. Пропоную змінити дату - поки ще є час
 

Зображення користувача Гонтар В.О..

Мій танцювальний!

Гонтар В.О. староста танцювального з 1988 по 1993рр. До мене був І. Ушій. Ми обидва з Чорткова Тернопільської обл. Керівником був Микола--- (прізвище підзабув) Серед учасників користувався повагою. Один час- заміняла його дружина.

 Виступи , що запамятались:

- Фестиваль "Буковинські споткання" -Польша червень -1992р. (повернулись 13 червня- в цей день я одружився і тому памятаю дату)

Виступи на "ВДНГ"- Київ- (готель "Колос")

2 турне по прибалтиці 

Крім того систематичні виступи на міських, обласних, інституцьких святах. За навчальний рік мали 5-10 виступів + інколи власні концертні програми колективу
Прошу відгуніться хто танцював з 1986 по 1993 рр..
0662235780