Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

8 березня – Міжнародний жіночий день

8 березня – Міжнародний жіночий день

Дорогі жінки Буковинського державного медичного університету, від усього серця вітаю Вас зі святом весни – Міжнародним жіночим днем!

Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю та неповторністю, яке символізує розквіт природи, красу і надію. Для чоловіків цей день є чудовою нагодою знову підкреслити своє захоплення Вашою чарівністю, жіночністю, висловити вдячність і повагу за терпіння, мудрість і добро. Ви спонукаєте до шляхетних, благородних вчинків та добрих справ, даєте натхнення для нових життєвих перемог. Щедрість Ваших душ дарує тепло, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру у щасливе майбутнє.

Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя. У Буковинському державному медичному університеті представниці прекрасної статі роблять вагомий внесок у розвиток освіти і науки, допомагають нам, чоловікам, гідно пройти всі випробування, надихають на великі звершення.

Дорогі жінки! Ви працюєте з повною віддачею, досягаючи найвищих результатів. Нині наш університет має вагомі здобутки і результати, і в цьому Ваша величезна заслуга. Ми пишаємося тим, що Ви показуєте високий приклад професійної майстерності, служіння обов'язку та відданості справі. Дякуємо Вам за те, що створюєте в колективі атмосферу підтримки, взаємоповаги і гармонії.

Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, здійснення заповітних мрій. Нехай Вам таланить у всьому, а вдома завжди панують мир і злагода.

З повагою,

Ректор                                                                                                                       Тарас Бойчук

 

Більше новин: 

Вітання із початком навчального року та з Днем знань

З початком нового навчального року

Шановні викладачі та студенти
Буковинського державного медичного університету!

Дорогі жінки Буковинського державного медичного університету!

Дорогі жінки Буковинського державного медичного університету!

Від щирого серця вітаю Вас зі святом весни – Міжнародним жіночим днем! Це прекрасне свято уособлює ніжність, красу та любов, вселяє надію. Без Вас, наші дорогі, неможливо уявити цей світ. Все найдорожче, що є у житті, – щастя, радість, кохання, мир та гармонія – пов’язане з жінкою. Без Вас не було б стільки світла, тепла і любові.