Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

8 березня – Міжнародний жіночий день

Дорогі жінки Буковинського державного медичного університету, від усього серця вітаю Вас зі святом весни – Міжнародним жіночим днем!

Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю та неповторністю, яке символізує розквіт природи, красу і надію. Для чоловіків цей день є чудовою нагодою знову підкреслити своє захоплення Вашою чарівністю, жіночністю, висловити вдячність і повагу за терпіння, мудрість і добро. Ви спонукаєте до шляхетних, благородних вчинків та добрих справ, даєте натхнення для нових життєвих перемог. Щедрість Ваших душ дарує тепло, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру у щасливе майбутнє.

Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя. У Буковинському державному медичному університеті представниці прекрасної статі роблять вагомий внесок у розвиток освіти і науки, допомагають нам, чоловікам, гідно пройти всі випробування, надихають на великі звершення.

Дорогі жінки! Ви працюєте з повною віддачею, досягаючи найвищих результатів. Нині наш університет має вагомі здобутки і результати, і в цьому Ваша величезна заслуга. Ми пишаємося тим, що Ви показуєте високий приклад професійної майстерності, служіння обов'язку та відданості справі. Дякуємо Вам за те, що створюєте в колективі атмосферу підтримки, взаємоповаги і гармонії.

Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, здійснення заповітних мрій. Нехай Вам таланить у всьому, а вдома завжди панують мир і злагода.

З повагою,

Ректор                                                                                                                       Тарас Бойчук

Більше новин:

Вітання із початком навчального року та з Днем знань

З початком нового навчального року

Шановні викладачі та студенти
Буковинського державного медичного університету!

Дорогі жінки Буковинського державного медичного університету!

Від щирого серця вітаю Вас зі святом весни – Міжнародним жіночим днем! Це прекрасне свято уособлює ніжність, красу та любов, вселяє надію. Без Вас, наші дорогі, неможливо уявити цей світ. Все найдорожче, що є у житті, – щастя, радість, кохання, мир та гармонія – пов’язане з жінкою. Без Вас не було б стільки світла, тепла і любові.