Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

28 червня – День Конституції України

Дорогі колеги, студенти! Щиросердечно вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України! 28 червня 1996 року ми отримали Основний Закон, який є головним гарантом державності, забезпечення прав та свобод, фундаментом для розвитку України як суверенної, демократичної, соціальної і правової держави.

Цей знаменний день став поворотною віхою в історії нашої країни, остаточно закріпивши незалежність нової європейської держави. Нині ми переживаємо складні часи, коли наші співвітчизники віддають життя за мир і спокій, незалежність і територіальну цілісність України. Тому нехай це свято додасть нам наснаги і натхнення, плідної праці заради добробуту в нашому спільному домі.

Нехай кожен день буде сповнений радістю, миром і новими здобутками, а Ваші мрії надихають Вас на нові звершення на благо України.

З повагою,

Ректор                                                                Тарас Бойчук

Більше новин:

Ректор БДМУ про діяльність асоціації випускників БДМУ

Бойчук Т.М: «На жаль, тисячі талановитих випускників з яких-небудь соціальних або економічних причин не можуть себе реалізувати. Керівництво країни з кожним роком все більше усвідомлює і оцінює  знанння, отримані в БДМУ, але не повною мірою використовує їх у практичній охороні здоров’я. Потрібно будувати наше майбутнє разом, майбутнє світлої науки і знань.

Шановні випускники Буковинського державного медичного університету 2014 року,вельмишановні колеги – викладачі, співробітники, студенти!

Щиро вітаю Вас зі святом!

У 2014 році почесне звання “Випускник БДМУ” отримає 751 майбутній висококваліфікований лікар, провізор, медична сестра, фармацевт.