18 червня – День медичного працівника

Дорогі колеги та студенти!

Від усієї душі вітаю Вас з професійним святом – Днем медичного працівника.

Як сказав французький письменник Анрі-Фредерік Ам’єль, «Ідеальний лікар – це людина, яка володіє глибинними знаннями життя й людської душі, інтуїтивно розпізнає найменші страждання та біль і відроджує світ однією своєю присутністю».

Ваше покликання було й залишається найбільш шанованим і необхідним в усьому світі. Всім зрозуміло, що найсучасніші досягнення науки та техніки безсилі, якщо вони не знаходяться в добрих та надійних руках професіоналів, які відповідально та виважено ставляться до своєї справи.

Велике значення у становленні справжнього фахівця, майстра своєї справи відіграють вчителі, які професійно поєднують дар навчати та лікувати. Тому завданням кожного викладача БДМУ є підготовка фахівців-медиків, людей високої моралі та інтелігентності.

Потужний потенціал професорсько-викладацького складу клінічних кафедр університету складають 46 професорів, 54 доктори медичних наук, 153 доценти та 232 кандидати медичних наук, з них: вищу атестаційну лікарську категорію має 191 співробітник, першу – 66, другу – 32. Підтвердженням високого професійного рівня викладачів є призначення 51 співробітника клінічних кафедр БДМУ обласними позаштатними спеціалістами та консультантами Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА та міського управління охорони здоров’я; 15 співробітників університету мають звання «Заслужений лікар України».

Безперечно, одним із основних спрямувань діяльності університету є лікувальна робота, яка здійснюється в тісній співпраці з практичною охороною здоров'я. Основний акцент у визначенні пріоритетних спрямувань по оптимізації лікувально-консультативного процесу зосереджено на впровадженні новітніх технологій, які до сьогодні не використовувалися в області.

Вищий державний медичний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» надає посильну допомогу практичній охороні здоров'я Буковинського краю – лише за минулий рік співробітниками клінічних кафедр університету проведено 206185 консультацій та професорських обходів у лікувальних закладах міста та області. Зроблено 13403 діагностичних досліджень (УЗД, ЕКГ, КТГ, ВЕМ, інвазивні маніпуляції тощо).

Буквально нещодавно розпочали свою роботу два центри БДМУ: проблемна науково-дослідна лабораторія та Медичний консультативний центр, які суттєво підвищать рівень надання медичної лікувально-консультативної допомоги, а також сприятимуть розвитку медичної науки. На базі кафедр терапевтичної та ортопедичної стоматології діє Навчально-лікувальний центр «Університетська клініка».

Також успішно функціонують лікувальні Центри університету в закладах міського та обласного підпорядкування на коопераційній основі: Обласний центр ендоурології та літотрипсії, Обласний центр ендоскопічної хірургії, Обласний центр пластичної реконструктивної та естетичної хірургії, Обласний центр гнійних ран та хірургічних ускладнень цукрового діабету, Обласний центр термічних уражень та дермопластики, Обласний центр травматології, ендопротезування, патології суглобів та хребта, Центр малоінвазивної хірургії та гінекології, Міський центр нейро-дегенеративних захворювань ока, два Навчально-практичні центри первинної медико-санітарної допомоги.

Дорогі колеги-медики, студенти щиросердно вітаю Вас з професійним святом!

Бажаю Вам благополуччя і затишку в родинах, мирного неба та людської шани. З вірою й впевненістю, відданістю медичній справі прямуйте в майбутнє, направляйте всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя та зміцнення здоров’я людей. І нехай Ваша доброта, турбота і милосердя, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повертається до Вас сторицею.

З повагою

Ректор                                                                      Тарас Бойчук

Більше новин:

21 червня - День медичного працівника

Вельмишановні співробітники університету, студентство, медичні працівники краю! Прийміть найщиріші слова вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Ви виконуєте високу місію: дбаєте про найцінніше, що є у людини, – її здоров'я. Ваша професія – одна з найбільш значущих, гуманних і благородних.

Вітання Ректора БДМУ з нагоди Дня Незалежності України

Шановні колеги та студенти! Щиросердечно вітаю Вас з 23-ою річницею Незалежності України. Цей день є одним із найголовніших свят у нашій державі. У ньому – відлуння минулих страждань і радість національного відродження, духовної свободи і культурного піднесення. Ця видатна дата започаткувала нову епоху в житті нашого народу.

З Днем знань!

Дорогі студенти, викладачі та співробітники Буковинського державного медичного університету! Шановні батьки! Щиро вітаю Вас із Днем знань – святом людської мудрості, інтелектуальних здібностей, наукових цінностей і нових відкриттів.

Шановні студенти Буковинського державного медичного університету!

Шановні студенти, безпосередньо від Вас залежить майбутнє нашої держави. Переконаний, що Ви станете висококваліфікованими спеціалістами і зробите гідний внесок у розвиток медицини та медичної науки України.

Щиро вітаю Вас із Днем працівника освіти

Почесна, благородна та багато в чому подвижницька праця викладача, вчителя, вихователя наповнена глибоким духовним змістом, завжди користувалася особливою повагою в суспільстві. Адже саме від Вас, Вашої педагогічної майстерності, мудрості та терпіння залежать професійне становлення, надійна життєва позиція й високі моральні якості Ваших вихованців.